2733
2734

سلام .من الان نوزادم دونیم ماهشه نزدیک یه ماهه ۴ یا۵روزیه بار مدفوع میکنه فقط شیرمادرمیخوره وهرروزبهش نبات داغ هم میدم چون دل درد زیاد داره  دیر به دیرمدفوع کردن طبیعیه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعضی وقتا نبات میندازم اکثرا قندآب میدم البته قندش خیلی کوچولو اخه کم آبی بدن هم دچاریبوست میکنه&nbs ...

عزیزم حتما باید ببریش دکتر بررسی بشه 

دکتر دخترم گفت بچه ای ک شیر مادر میخوره اگه تا ۷ روز هم کار نکنه طبیعیه ولی اخه بچه گناه داره ببرش دکتر 

2738

عزیزم نوزاد اصلا آب نیاز نداره دختر من ۵ ماهشه 

شکم نوزاد تا ۶ ماهگی که هنوز کمکی نمیخوره باید هر روز کار کنه دکتر دخترم یکی از بهترین هاس از دو ماهگی یه قطره داد که هم شکمش مرتب کار کنه هم کولیک اذیتش نکنه به تمام نوزاد ها میداد من به دخترم میدادم اما چون دختر من تو حالت عادی هر روز کار میکرد روز ۴ یا ۵ بار بعضی روزا که شکمش کار نمیکرد میدادم اما خداروشکر فقط یک یا دو بار دل درد گرفت که اونم وقتی قطره رو میدادم یکم بعد آروم میشد و شکمش کار میکرد

عزيزم شما اگه خودت روي برنجت يه قاشق روغن زيتون بريزي بخوري مشكل يبوست ني ني ت حل ميشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706