2733
2739
عنوان

داستان من با جوش های صورتم و تخمدان پلی کیستیک با تجربه هایی که کسب کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 306501 بازدید | 2237 پست
برای در مان در مویی چیکار کنیم بعد از اینکه این مکمل ها رو استفاده کردیم لیزر بریم باز برمیگرده.؟

من در این زمینه اطلاعات زیادی ندارم اما اینو میدونم که لیزر باید چند جلسه برید پشت سرهم و برای بعضیا درمان میشه اما بعضیا فقط از شدت تجمع موها کم میشه یعنی به طور کامل مال بعضیا گم نشده

من اینارو از کسایی که لیزر انجام دادم پرسیدم.یک خانمی بود که صورتش کاملا صاف شده بود و موی زاید نداشت و یکیم بود که فقط کم پشت شده بودن

عزيزم ممنونم براي تاپيكت،من خيلي شرايطم و قدم به قدمي كه رفتم در اين مورد شبيه شماست.. الان به تجويز دكتر كروم ،يه دونه متفورمين ،اسپيرنولاكتون١٠٠ و همين ويتامين هاي مختلف

رو ميخورم 

و خودم اگنوگل هم شروع كردم كنار اينها..

من كه كروم رو ميخورم يعني ديگه نيازي نيست كه كنارش متفورمين هم بخورم؟

در مورد اسپيرنولاكتون١٠٠ هم نميدونم اگه جوش ديگه نداشته باشيم و پريود منظم باشه و با خوردن مكمل ها و اگنوگل كنترل بشه، لازمه بازم اسپيرنولاكتون رو ادامه ش بدم يعني؟

الان با خوردن مكمل و ويتامين ها و اگنوگل،يعني اسپيرونولاكتون و متفورمين اضافه ايه؟

اگنوگل اول من روزي ٢تا ميخوردم كه باعث شد ٢٠ روز يه بار پريود بشم ولي حداقل صورتم صاف بود، از ماه قبل ديگه كردمش روزي ١، ولي الان چند روز از موعد گذشته و پريود نشدم و پوست صورتم ملتهب شده داره جوش ميزنه..

اگنوگل رو هر روز بايد بخوريم؟يا مثل ضدبارداري از روز ٥ و بعد قطع كنيم و..

نمبذونم ٢تا بخورم يا يكي..با دو تا زود پريود ميشم با يكي دير..

خيلي جالب بود چند شبه توي فكرشم و نگران و سردرگم كه اين همه قرص و مكمل و ..چطوري بخورم و اوضاع رو كنترل كنم..و اين ساعت يهو تاپيك شما رو ديدم،جلو جلو خيلي خيلي ممنونم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌷

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من زیاد صابون نمیزنم خیلی صابونارو امتحان کردم و ژل های شستشو روهم همینطور پن هم خریداری کردم ...

اره منم چندبار ژل شستشو استفاده کردم اینقدر بدتر شدم که دیگ استفادا نکردم

حالا موندم چیکارکنم

همه میگن روتین انجام ندین خودش باعث جوش میشه

یانصفش می کنم یایه روزدرمیون توقایدگیمم بخورمش یاقطع اش کنم اسپیرونورومیخورم

نه هر روز استفاده کن نصفش کن ببین چطور میشی!!

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
2731
برای در مان در مویی چیکار کنیم بعد از اینکه این مکمل ها رو استفاده کردیم لیزر بریم باز برمیگرده.؟

اول درمانش کن بعد لیزر کن عزیزم

عزيزم ممنونم براي تاپيكت،من خيلي شرايطم و قدم به قدمي كه رفتم در اين مورد شبيه شماست.. الان به ...

عزیزم جواب سوالاتت رو یکجا میدم. اگه بدنت داره به یه درمانی جواب میده ادامه ش بده. همین. متفورمین و اسپیرو رو استفاده کن. آگنوگول رو هر روز بخور. فک نکنم دوتا خوردن تو یکماه باعث پریودت شده باشه چون ماه اول دارو خوردنت بود هورمونات تنظیم نبودن. اگه بدونی آگنوگول های خارجی چندین برابر نوع ایرانی ماده موثره دارن چی میگی؟ الان دوتا عکس برات میفرستم خودت مقایسه کن!!!!!

عزيزم ممنونم براي تاپيكت،من خيلي شرايطم و قدم به قدمي كه رفتم در اين مورد شبيه شماست.. الان به ...

خودت مقایسه کن عزیزم دور مقدار داروها خط کشیدم. نوع ایرانی حدود ۳ تا ۴ ولی نوع خارجی ۴۰۰!!!!!! نمیدونم شرکت گل دارو مسخرمون کرده یا دلیل خاصی برای کارش داره!!! حالا اگه خواستی برو کامنت های آمازون رو بخون خیلیا گفتن بعد سالها ناباروری و مشکل با مصرف همین ویتکس ماه اول یا دوم باردار شدن!!! حالا یکی از دوستای خودم میخواد از آمریکا سفارش بده براش بیارن ۶ ساله بچه دار نمیشه!!! حالا قضاوت با خودت!

2738

بچه هااگه پن وژل وتونربراتون جواب نمیده،کرم پاک کننده سینره روامتحان کنیدحداقلش قیمتش مناسبه اگه جوابم ندادکلی پول ندادی حرص بخوری

ژل شستشوکلین اندکلین ونوتروژینا واسکراب خاک رس خوبه اماواقعانمیدونم الآن اصلش کجادارن😔

کلین روخودم زدم خیلی وقت پیش عالیه

کرن آبرساناشم خوبه اما۳۰۰تومنه

اره منم چندبار ژل شستشو استفاده کردم اینقدر بدتر شدم که دیگ استفادا نکردم حالا موندم چیکارکنم همه ...

چون‌شمانمیدونین پوستت چیه 

دوم شماپوستت خشکه ژل ملایم بایدبخری که کرمی باشه نه اسکرابی اکثرژل شستشوهای خارجی اسکرابین به خاطرهمین بدترشدی

سوم حتمابعدش بایدکرم روزکه خودم فقط رگال روپیشنهادمیکنم که عالیه ومن باهرکرمی جوش میزنم امابااین نزدم،بزن

بیشتراز۱بارهم نزن،صورتمم باآب ولرم بشوربعدژل

استارتر میشه درخواست دوستی منو قبول کنی، خیلی سوال دارم 

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

استارترررررررر

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
استارترررررررر

من تخمدان پلی کیستینگ دارم و دکتر داروی دوفاستون داده، شش ماه اول پریودام منظم می شد ولی الان سه ماهه که دیگه دوفاستون جواب نمیده چون که باید ده روز بعد قطع حتما پریود بشم ولی نمیشه حتی بیست روز طول می کشه

جوش صورت تازگیا تو قسمت پیشونی و زیر چونه زیاد شده 

روی بینی هم جوش های سر سیاه و منافذ باز پوستی زیاد دارم

افسردگی هم گرفتم و حال روحیم اصلا خوب نیست 

چاقی شکمی دارم و خیلی اذیت میشم

شبا هم نمیتونم خوب بخوابم اصلا

انرژی هم ندارم و کلا خسته ام 

به نظرت مشکلم واقعا با این ویتامین ها و قرص ها حل میشه؟ از این وضعیت خسته شدم، راستی اسی من قند خونم همیشه ۹ روی ۶ هستش اما مقاومت انسولین هم یعنی دارم؟

بیست سالمه 

ریزش مو هم شدید شده

یه سوال دیگه هم دارم، دوستم تستوسترون خیلی بالایی داره و دکتر دارو های هورمونی شیمیایی داده که باعث شده حال روحی دوستم به هم بریزه، انرژی نداره و افسردگی هم گرفته

به نظرتون چی بخوره جایگزین اون دارو های شیمیایی و پر ضرر

2706