2737
2739
عنوان

ابروی من دراوردی +عکس😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسی دیشب چی خوردی امروزاینقدرباحال شدی

دیشب یهو دلم موز خواست ینی واسه اونه😂😂

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  
جونم برات بگه خواهر مداد ابرو و سایه ابرو و همه چیم باهم تموم شدع ابروهامم چخماخی شده منم خط زیر ابر ...

افرین ب تو میگن زن زندگی پول جمع کن 😐😂😂

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2740
اتفاقا من دیشب صابون گلسیرین بدون رنگ بو گرفتم  انجام بدم

اره امتحان کن خییلی خوب میشه

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  
بترکی تواسی خیلی باحالی    

مررسی باحالی از خوددونس آباجی😀