2733
2739
عنوان

دارو برای بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 28 پست
وای خداروشکر  که باردارین منم مثل شما هستم ولی سه ساله تا دیشب 18تا آمپول زدم امروزم باید برم 4 ...

ممنونم انشالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه خیلی شرایط بدی بود هفت سال از ازدواجم میگذشت و مدام سرکوفت فامیل رو میشنیدم ولی نمیگفتم نمیشه میگفتم نمیخواهیم. دلم برای شوهرم میسوخت گفتم بهش اگه نشه ازت جدا میشم چون خیلی بچه دوست داره.

دیگه توسل کردم به امام رضا و نماز زیارتش رو خوندم خدا همون ماه معجزه کرد. 

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
فک کنم بخاطر اینکه داروهاتو مصرف نکردی استرس پریود شدن مداشتی باردار شدی

نمیدونم ولی اصلا اون ماه یکبار بیشتر هم اقدام نداشتم به قصد بارداری هم نبود چون نا امید بودم زود بلند شدم خودمو شستم.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم انشالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه خیلی شرایط بدی بود هفت سال از ازدواجم میگذشت و مدام ...

خداروشکر پستتون رو دیدم خیلی امیدوارشدم انشالله سالم سلامت زیر سایه خودتون وشوهرتون ب بهترین درجات برسه 

واسه منم دعاکن ممنون

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
خداروشکر پستتون رو دیدم خیلی امیدوارشدم انشالله سالم سلامت زیر سایه خودتون وشوهرتون ب بهترین درجات ب ...

ممنونم .

من با یه نام کاربری دیگه میومدم اینجا .چون یه سری دوست مثل خودم داشتم وقتی باردار شدم بجای تبریک انرژی منفی میدادند و آه و ناله که چرا تو شدی ما نشدیم نام کاربریمو عوض کردم

ولی انقدر تاپیک لتروزول و اچ سی جی زدم که باورم نمیشد منم یه روز مادر بشم.

عزیزم اینجا یکی به من توصیه کرد که فقط دست از تلاش نکش بالاخره نتیجه میده و یه مورد دیگه اینکه علت تنبلی تخمدان سردی رحمه.

چایی لبنیات و غذای سردی رو کنار بذار یا کم کن.

قرص ویتامین e , و دی مصرف کنید خودتو شوهرت ویتامین ای رو هفته ای دو بار .

آب هویج برای زن خیلی خوبه خیلی موثره.

ورزش یا پیاده روی سریع داشته باش.

من سه ماه بود اینا رو رعایت میکردم دیگه نمیدونم اینا هم موثر بوده یا نه.

آهان 

سیاهدانه و عسل هم صبح ناشتا میخوردم هر روز

2728
ممنونم . من با یه نام کاربری دیگه میومدم اینجا .چون یه سری دوست مثل خودم داشتم وقتی باردار شدم بجای ...

وای چه دوستای بودن که چشم نداشتن ببینن دوستشون نتیجه گرفته واقعا متاسف شدم 

من تنبلی ندارم ولی ذخیره ام خیلی پایینه این ماه اینوفولیک اووابست ولتروزول و 18تا آمپول hmgزدم بغیراز اینا فقط گرمی خوردم سیاه دونه و عسل حلوا خرما وگردو ارده موز عرق رازیانه ناشتا عرق بومادران اصلا یه ذره سردی هم نخوردم با روغن سیاه دانه هم روزی سه بار ماساژ دادم دیشب که رفتم سونو وقتی دکترم دید تعجب کرده بود میگفت خیلی عالی هست بهم گفت برو ای یو ای برای پنج شنبه اما شوهرم گفت همه این کارارو کردی که طبیعی نتیجه بگیری نزاشت گفت اگه نشدی چندماه دیگه ولی من امید دارم این ماه میشم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
وای چه دوستای بودن که چشم نداشتن ببینن دوستشون نتیجه گرفته واقعا متاسف شدم  من تنبلی ندارم ولی ...

انشالله که طبیعی نتیجه بگیری عزیزم .

ولی ویتامین E  هم تو تقویت تخمک خیلی موثره هم خودت بخور هم شوهرت حداقل هقته ای یدونه بخورید. باعث میشه بارداری پوچ نباشه و تخمک تقویت میکنه.من اینجا شنیدم بازم خودت میتونی تحقیق کنی.

انشالله که طبیعی نتیجه بگیری عزیزم . ولی ویتامین E  هم تو تقویت تخمک خیلی موثره هم خودت بخور ه ...

ممنون فدات شم 

اره یادم رفت بگم ویتامین e وویتامین دی هم مصرف داریم

ایشالا که بزودی نتیجه میگیری و میای همینجا میگی

فدات گلم پسرم توراهه تا ۲ ماه دیگه میاد بغلم اگر خدا بخواد

من قبل بارداریم چند دوره زدم جواب نداد اون زمان 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2740

خانومایی که مشکل تنبلی تخمدان دارن به نظرم اچ سی جی.دوفاستون.لتروزول.روکین و...برا مشکلشون مصرف نکنن.یه دستور دارم براتون که واقعا عالیه .امتحان شده و خیلی عالی و فوری هم جواب داده.اونایی که تنبلی دارن و قصد بارداری دارن داروی شیمیایی استفاده نکنن.تازه اونم بعد از مصرف طولانی مدت آیا جواب بده یا نه.این دستوری که بهتون میگم ردخور نداره.فقط یاداوری کنم موقع انجام این دستور به هیچ وجه نباید داروی شیمیایی برا درمان تنبلی استفاده بشه.از عطاری گیاه پنج انگشت و افنان سر بخرید و هر کدومو جداگونه با نبات بجوشونید و به مدت سه ماه یه روز درمیون بخورید.عرق رازیانه هر صبح ناشتا یه فنجون و هر روز عصر عرق بومادران یه فنجون بخورید.فقط این دوتا عرقو زمان پریودی مصرف نکنید.چون خونریزیو زیاد میکنه.حتما برا یه مدت داروی شیمیایی را کنار بزارید واین دستورو اجرا کنید.فوق العادس.ان شاالله که جواب میگیرید.

باز آمدم...(کاربر قدیمی)                                                                                                  

خانوما کسی ذکریا دعا یا سوره یا ختم و چله برا مذکر شدن جنین میدونه؟؟؟کسی بوده انجام داده و بچش پسر شده باشه.

باز آمدم...(کاربر قدیمی)                                                                                                  
فدات گلم پسرم توراهه تا ۲ ماه دیگه میاد بغلم اگر خدا بخواد من قبل بارداریم چند دوره زدم جواب ندا ...

😄😄😄چه خوبخدا حفظش کنه وایشالا سالم وتندرست باشه منم شنیدم زمانی که بیخیال میشی زودتر باردار میشی

😄😄😄چه خوبخدا حفظش کنه وایشالا سالم وتندرست باشه منم شنیدم زمانی که بیخیال میشی زودتر باردار میشی

ممنونم 

دقیقا همینه استرس ۴۵ درصد شانس باروری رو کم میکنه 

خدا دل شما رو هم شادکنه به زودی 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍