2733
2734
عنوان

دعا کنید برام

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا. نصف شبی اومدی تاپیک زدی ک چی؟ فقط اومدی دل ما مجردا رو بسوزونی؟ ما با کلی امید و ارزو اومدیم ...

عزیز من خودم مجرد هستم و چون واقعا عاشقم نمیتونم به آدم دیگه ای فکر کنم .. بعد من اخلاقم یجوریه که نمیتونم از هر کسی یا هر چیزی خوشم بیاد .. اینکه عاشق شدم الکی نیست و واقعیه 

خودم میفهمم حالمو

2731

ان شاالله خیره

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2740
میشه دقیقا بگین چقد بد؟ حالا چرا بد؟ فک میکردم حال خوبی باشه... 

یکیو میخوام ک نمیدونم منو میخواد یا نه 

اصلا میدونه من میخوامش 

اگه فهمیده فکر بدی راجبم کرده

و .... 

احساس میکنم دست و دلم به هیچ کاری نمیکنه 

انگیزه و هدفی ندارم 

دل مرده شدم 

هیچ چیز برام خوشحال کننده نیست 

همه چیز حالمو بد میکنه 

فقط خودشه که میتونه منو خوب کنه همین

بله میشناسم اونم منو میشناسه  دوست نبودیم و نیستیم  همسایه ایم

خب ی جوری بهش برسون ک میخوایش... 

من خودم یکی رو میخواستم دختر عمم با دختر داییش فامیل بود آمارشو از اونجا میگرفتم و بهش پیغام میدادم... البته فهمیدم دلش پیش من نیس و ازدواج کرد...