2737
2739
عنوان

تو پوشش نمیدونم با خودم چند چندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 126 پست
فعلا نذاشتم کنار اونجا. ولی مثلا یه همایش که پنجشنبه بود و میدونستم بچه هامون نمیان اکثرا رو بدون چا ...

ببین بخاطر دیگران زندگی نکن چون اونطوری اصلا زندگی نمیکنی 

به حرف مردم کار نداشته باش چون هرکاری کنی اونا همیشه حرف برای زدن دارن 

کاریو بکن ک قلبت و عقلت بهت دستور میدن و اونطوری حس بهتری داری 

قضیه اون‌نماینده مجلسیه که آرتروز گردن گرفته بود.اعتقاد نباشه هر نخش دو تن وزنه.سخته.سنگینه.فکر اینک ...

اون نماینده که هیچی ، حتی ارزش حرف زدن و قطع کاربری شدن رو هم نداره !

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين همشايه هاااولش حرف درميارن كم كم واسه اوناهم عادي ميشه،ازبابته حرفه مردم خيالت راحت،من خودم دورانه مجرديم توي يه محيط كوچيك بودخونمون بعدهمه دائمادرحال حرف درآوردن،مادرمن بنده خدازنه ساده اي بودنجابتوتربيته درستوبه چادرميديدومنوخواهرمومجبوربه چادركردبعددخترعموهامم كه چادري بودن بعدازيه مدت مانتويي شدن ويه كم حرف واسشون دراومدكه اونم خيلي زودعادي شدالانم كه نوددرصدچادرياي همون محل ديگه چادرسرنميكنن وعادي هم شده،،،ببين دخترخوب بهت توصيه ميكنم حجابتوكاملاحفظ كن آستينت بالاترازمچ نباشه شلواركوتاه وپاي بدونه جورابوموهاويقه ي بيرون نداشته باش،برجستگيهاوآرايشه تابلونداشته باش وچادرهم نپوش چون بعدازازدواج وبچه داري خيييييلي سخته حتماپشيمونترازالانت ميشي كه چراالان كه شرايطش بودنذاشتي كنار منكه حجابم باچادرخوب نيست...

عزیزم با خانواده ات صحبت کن بگو که میخوای حجابتو رعایت کنی و فقط چادر سر نمیکنی ، شاید موافقت کردن . ...

اگه اون مسئله ی چهره ی قرآنی بودن پدرم مطرح نبود قطعا خیلی سریع یک رنگ میشدم و درش می‌آوردم. واقعا برام دغدغست.اما از طرفی خودم فکر میکنم خیلی هم فرقی نداره حجاب معقول بی چادر و با چادرش بر خلاف نظر شما.اما میدونم که دیگران با نظر شما موافق ترن

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2728
اگه اون مسئله ی چهره ی قرآنی بودن پدرم مطرح نبود قطعا خیلی سریع یک رنگ میشدم و درش می‌آوردم. واقعا ب ...

خوب منم میگم حجاب معقول بی چادر و با چادر زیاد فرقی نداره ،  عرض کردم اینکه یه روز سر میکنین یه روز سر نمیکنین ممکنه برای بقیه عجیب باشه، یک رنگی بهتره . باهاشون حرف بزنین

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
ببين همشايه هاااولش حرف درميارن كم كم واسه اوناهم عادي ميشه،ازبابته حرفه مردم خيالت راحت،من خودم دور ...

دوست خوبم من به حجاب اعتقاد دارم کاملا. فقط به چادر اعتقاد ندارم. من همین الان هم میتونم بگم آقا من تصمیم گرفتم چادر نپوشم. اما مشکلم اینه که چون پدرم چهره ی قرآنیه نکنه احساس سرافکندگی کنه.مگرنه حرف بقیه تا وقتی به مامانو بابام مربوط نباشه برام اهمیت نداره. 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
خوب منم میگم حجاب معقول بی چادر و با چادر زیاد فرقی نداره ،  عرض کردم اینکه یه روز سر میکنین یه ...

اگه دلشون راضی نشد چی؟ 

به نظرم سعی کن از الان قبل از حرف مردم به فکر راحتی خودت باشی کم کم بقیه هم براشون عادی میشه

حرف مردم تا جاییکه به مامانو بابام مربوط نباشه برام مهم نیست. مشکل من با چهره ی قرآنی پدرمه

2740
اگه دلشون راضی نشد چی؟ 

خوب اونوقت باید تصمیم بگیری کدوم برات مهم تره . رضایت پدر و مادر یا خودت 

فکرکنم اگر خودت رو توی اعتقادت قوی کنی براحتی بتونی تصمیم بگیری یااونقدر حجاب رو دوست خواهی داشت که حس کنی هرچه پوشیده‌تر بهتر و چادر رو با تمام وجود انتخاب کنی و یا احساس کنی این پوشیدگی رو با پوشش بلند و گشاد بهتر حفظ خواهی کرد پس براحتی و منطقی با پدر و مادرت صحبت میکنی و مجابشون میکنی که وقتی شما دغدغه حجاب من رو دارید ببینید که اینطوری چقدر بهتر  حفظش میکنم و خیالتون راحت...

این دوتا کتاب رو دوسداشتی بخون تو محکم شدن کمکت میکنه

https://dadashreza.com/book-about-hijab/

https://www.ketabrah.ir/کتاب-ترگل-بیست-دلیل-عقلی-و-روانشناسی-برای-حجاب/book/28522

اگه میتونی بشین با بابا و مامان صحبت کن و رضایتشونو جلب کن و بذار کنار. اگرم نمیتونی که دیگه مجبوری ...

خدا نیاره اون روزو🙁من خودم شدیدا از این رفتار بیزارم. 

حرف مردم تا جاییکه به مامانو بابام مربوط نباشه برام مهم نیست. مشکل من با چهره ی قرآنی پدرمه

خوب 

با خودت روراست باش

اگه انقد برات سخته برندار

اگرم میتونی حرف بقیه رو مدتی تحمل کنی بردار

چون بعد یه مدت عادی میشه 

ولی نباید زیاد تغییر کنی 

فقط درحد برداشتن چادر باشه

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
فکرکنم اگر خودت رو توی اعتقادت قوی کنی براحتی بتونی تصمیم بگیری یااونقدر حجاب رو دوست خواهی داشت که ...

من حجاب رو بهش کاملا معتقدم و اصلا مسئلم اصل حجاب نیست. مشکل من فقط با چادره.الان که اینو مینویسم حتی مطمئن نیستم که واقعا دوسش ندارم یا نه. اما میدونم که برام آزاردهنده شده هرچقدر که زیبا باشه. ممنونم بابت کتاب ها🌹

کجاس؟🤔من فکر کردم فقط اینان ک اینطورین

نیاوران. تحت پوشش جامعه تعلیمات اسلامی ان همشون

نیاوران. تحت پوشش جامعه تعلیمات اسلامی ان همشون

منم از 16سالگی چادری شدم ب خواست خودم, الان دویت دارم بزارمش کنار, ولی همچنان ب حجاب پایبندم اونم بدجور اما دوست دارم با مانتو بلند, اما از حرفای خانواده شوهر میترسم, وگرنه خانواده خودم همه حجاب درستی ندارن

2706