2733
2734
آدما تغییر میکنن البته اونایی که خودشون میخوان! متاسفانه مشکل اینه که اصلا متوجه اشتباهاتشون نمیشن ...

شما به آموزه های دکتر هلاکویی مراجعه کن میفهمی که تلاش برای تغییر شوهر بیهوده ست

هیچ مردی تغییر نمیکنه اتفاقا  همه مردا در برابر این موضوع بهشدت مقاومت میکنن مگر اینکه خودشون ...

همه آدما با هم فرق دارن

به جای تمرکز رو ویژگیای بدش به خوبیاش فکر کن

قطعا شوهرت و هر آدم دیگه حق داره تو یه سری موارد نظرش با تو مخالف باشه با این که در عین حال دوست داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انسان هیچوقت تغییر نمیکنه اخلاقش

همسرم فکر میکنه منو تغییر داده اما فقط ظاهرا تغییر کردم باطنن اصلا

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2731
شما به آموزه های دکتر هلاکویی مراجعه کن میفهمی که تلاش برای تغییر شوهر بیهوده ست

منکه امیدی ندارم خواااااهر خیالت تخت ازین لحاظ آرزو به دل می میرم😁

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

اره من تو نامزدی کلی تغییرش دادم عادت داشت ک درباره کل روزش و برنامه و کارش با همه خانواده از مادر بگیر تا خواهر حرف میزد بهش گفتم ک خوشم نمیاد ک درباره مسائلی ک از این ببعد فقط به منو تو مربوطه با بقیه حرف بزنی نمیتونی جلو دهنتو بگیری فقط حق داری به پدر مادر من بگی چون راز دارنو به کسی نمیگن تغییرش در لین حده ک الان جای دیگه خونه داریم اونا خبر ندارن تازه خونهه تو شهریه ک مادرش هست یکی دیگه ام فوقوالعاده رفتو امدی بود و من اصلا الان سالی دوبار رفتو امد داریم اما تلفناشونو نتونستم تغییر بدم چون بقیه مدام بهش میزنگن 

محکم بشین دلم این دور اخره
آدما تغییر میکنن البته اونایی که خودشون میخوان! متاسفانه مشکل اینه که اصلا متوجه اشتباهاتشون نمیشن ...

اصولا آقایون دلشون میخواد قهرمان زندگی زنشون باشن

به نظرت یک قهرمان افسانه ای می پذیره عیب و ایرادی داره؟

قطعا نه

پس بهش القا کن که قهرمانه

اون فقط میخواد تو چشم تو شوالیه رویاهات باشه

خوبی هاشو بزرگ جلوه بده

اون وقت ببین چطوری تلاش میکنه هر روز تو چشمت بهتر به نظر بیاد

2740
اصولا آقایون دلشون میخواد قهرمان زندگی زنشون باشن به نظرت یک قهرمان افسانه ای می پذیره عیب و ایرادی ...

والااااااااا😳 آخه دلم میخواد اینکارو بکنم اما همش ناراحتم میکنه چکار کنم🤔

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
والااااااااا😳 آخه دلم میخواد اینکارو بکنم اما همش ناراحتم میکنه چکار کنم🤔

خودت استارت بزن شاید اول تعجب کنه شاید حتی مسخرت کنه ولی کم کم رام میشه

مردا از این متنفرن که بهشون بگی چی درسته چی غلط

چون دوست دارن همه فن حریف و عقل کل باشن

چون دلشون میخواد زنشون چشماشو ببنده و بهش تکیه کنه با خیال راحت

پس بهش القا کن همه چیو میدونه درستشو

ناخودآگاه درست رفتار میکنه

مردا رو نگاه به هارت و پورتشون نکن در درون یک پسر بچه ن که فقط خودشو میخواد بهت اثبات کنه

حتما الان احساس پیروزی میکنی

ن اتفاقا الان ۶سال از ازدواجمون میگذره بدتر احساس پشیمونی دارم ک چرا بیشتر تغییرش ندادم شوهرم بشدت ادم انعطاف پذیرو عاشقی بود میشد بیشتر تغییرش داد

ن اتفاقا الان ۶سال از ازدواجمون میگذره بدتر احساس پشیمونی دارم ک چرا بیشتر تغییرش ندادم شوهرم بشدت ا ...

هنوز دیر نشده خیلی وقت داری شش سال که چیزی نیست حداقل شصت سال دیگه وقت داری تغییرش بدی

هنوز دیر نشده خیلی وقت داری شش سال که چیزی نیست حداقل شصت سال دیگه وقت داری تغییرش بدی

ن دیگه از خودم نمیبینم الان دیگه ی کوچولو دارم ک باید رو تربیت اون وقت بزارم وقت واسه تغییر شوهر ندارم و البته اعصابشو سر همون رفتو امدا ی سال اول زندگیم بیشتر با تو رفتوامدی نیستی و تو اجتماعی نیستی از خانواده شوهرم گذشت تا اینکه شوهرم گفت ما دونفریم شما همه ۴ تا و ۶تا زنم سختشه ک از تعداد بالا پذیرایی کنه سالی دوبار مادرخانومم میاد کمکش و رفتوامدا همون سالی دوبار باشه اخه اینا اصلا به چای و میوه شیرینی قانع نیستن فقط غذا اونم همه بلهم فک کن نزریک ۳۰نفر ادم بودن منم ک اصلا دست به هیچی نزره بودم خلاصه ک بعد یسال براشون جا افتاد الان دیگه تغییر انچنانی نمیخواد رفتار شوهرم قابل تحمله نسبتا