2737
2734
گاهی نگرفتن حاجت یه حکمتی داره که ما بیخبریم من به این رسیدم که میگم عزیزم خدا خودش صلاح بنده هاشو م ...

عزیزم من از خدا فقط یه بچه خواستم بهم نداد 

چی از خدا کم میشد منم مثل بقیه

خدایا کمکم کن
ان شاءالله  دارم از استرس میمیرم  برای حاجتت صلوات فرستادم گلم

عزیزمی ممنونم گلم 

توکلت به خدا باشه استرس و از خودت دور کن 😍

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
🙏🌹❤اها ممنونم منم همین طور

عزیزم هرجور که میتونی  ازشون بخواه انشاالله که دست خالی ردت نمیکنن 

من برات صلوات میفرستم 

شمام برای شفای من دعا کن اگه میشه تو تاپیک آخرم هست

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

بچه دومموباردارنمیشدم دوسه سال بود براشهادت حضرت فاطمه یه مراسم گرفته بودن شرکت کردم اونجاکلی گریه کردم و التماس کردم چنماه بعدباردارشدم  البته قبلش کارای دیگم کردم مثل توسل ب شهدا

برخیز ک فجرانقلاب است امروز  بیگانع صفت خانه خراب است امروز       هرتوطئه ک دشمن بکشد ازلطف خدانقش براب است امروز      (۲۲بهمن سالروزپیروزی انقلاب اسلامی مبارک)
2740
عزیزم من از خدا فقط یه بچه خواستم بهم نداد  چی از خدا کم میشد منم مثل بقیه

منم 

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.

من تو روضه هاشون خیلی گریه میکردم طوری که دور و بریام بهم نیش و کنایه میزدن چقد گریه می‌کنی هیچوقتم حاجت نمی‌خواستم واقعا واسه خود خانم گریه میکردم اما یه بار یه خواب خوب دیدم بعدم مشکلم حل شد

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

اره دیگه من ، پارسال این موقع عاشق استادم شدم که پسر عممه ، سر سفره حضرت زهرا گفتم یا زهرا اگ صلاحمه به زبون بیارش و دقیقا ی ماه بعد عروسی یه پسر عمه دیگم ازم خاستگاری کرد

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند
2706