2733
2734
من رفتم ختم از خنده غش کردم نمیدونم چرا هرکاری می کردم نمی تونستم جلو خندمو بگیرم

وای منم ازبس ب خودم میگم نباید لبخندداشته باشمازشته بعد بدتر خندم میگیره خصوصا موقع تسلیت گفتن 🤷‍♀️

🌹👑خدای بی نظیرمن💛💚💜💙🧡❤💕غزل امام زمان(عج)....دلم هوای تو کرده،هوای آمدنت صدای پای تو آید،صدای آمدنت بهار با تو بیاید به خانه ی دل ماسری به خانه ما زن،صفای آمدنت هنوز مانده به یادم که مادرم میخواندزمان کودکی ام قصه های آمدنت حساب کردم و دیدم که با حساب خودم تمام عمر نشستم به پای آمدنت چقدر وعده ی وصل تو را به دل بدهم چقدر جمعه بخوانم دعای آمدنت نیامدی و دل من شکست ای مولاچه نذرها که نکردم برای آمدنت....🌹🌹🌹🍃@haj_rezaebrahimi

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه بودم یه ختم رفتم رسم داشتن صاحب عزا موهاشو بکنه ببنده دور مچ دستش صورتشون هم چنگ مینداختن خون م ...

یا خداااااا 😐😐😐 

رسمو ببین😣😂

رفیق جونام باید از لحظه های باهم بودنمون فیلم بسازن تا همه بدونن رفاقت واقعی یعنی چی!😍                     عاشقتونم 😝💃🌈
2731

خالم خیییییییلییییی وسواسه پدر بزرگم فوت شده بود گرم بود در خونه رو باز گذاشته بودن همه گریه میکردن چندتا پشه اومده بود تو خونه . خاله ام حواسش نبود مردم نشستن گریه میکرد و با صدای بلند میگفت باباااا پشه پشه پشه بابااااا پشه پشه پشه😭😭😭😭

نمیدونستم بخندم یا گریه کنم دستشم تو هواتکون میداد 😂😂😂😂😂

بچه بودم یه ختم رفتم رسم داشتن صاحب عزا موهاشو بکنه ببنده دور مچ دستش صورتشون هم چنگ مینداختن خون م ...

هیییییی 

این چه کاریه😐🤨😑😶🙄

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥

من ظهر جشن نامزدی دختر عموم بود و وقتی رفتم محضر به همه تبریک گفتم،غروبشم هفتم شوهر عمه ی همسرم بود

یهو رفتم  داخل و به عمه ی شوهرم گفتم تبریک میگم

بخدا حواسم نبود اصلا

اونا هم بدبختا سریع رفتن به مادرشوهرم گفتن که عروست ذوق کرده شوهر من مرده،اومده بهم تبریک گفته

هنوزم که هنوزه باهام قهره

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

اسکار بی مزه ترین  مهمونای ختم هم میدن به اون خاله خانباجی هایی ک میان میگن مرحوم رو دیدیم تو خواب حالش خوب بود لباس سفید تنش بود یا مثلا فلان پیغام رو رسوند

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

توجه توجه ❌اونایی که حالشون بد میشه و حساسن نخونن❌فوشم ندید 

یه بنده خدایی تعریف میکرد که یه بنده خدای دیگه تو ختم بوده دیده یه حلوا افتاده رو مسجد رفته خم شده برداشته ولی حلواااا نبوده 💩بوده 😂😂😂یه بچه‌ای اینکارو کرده🤮🤢🤣🤣

وااااااای یه بار یه فامیلامون فوت شده بود ما اصفهانیم

از خوزستان یه آشناها اومده بود مراسم ختم

بعد این بنده خدا موهاش بلنده سر و وضع ظاهریشم یه کم ژولیده ست ولی اوضاع مالیش خوبه

بعد اومد نشست سر قبر

یه زنا فامیل نمیشناختش فکر کرد فقیره

یه پونصدتومنی انداخت جلوش🤣🤣🤣🤣

طرف گفت چیکارش کنم؟ 

زنه با لحن طلبکارانه گفت هاااا چیه کمته؟ 

وای همه پووووکیده یودن از خنده

فوت پدرم  پدرم ۱۲۰ کیلو بود  موقع دفن ۴۰ کیلو هم نبود  منکه میگم اونی ک دفن کردن پ ...

ن اینو ینفرم درموردمادرشون میگفت 

🌹👑خدای بی نظیرمن💛💚💜💙🧡❤💕غزل امام زمان(عج)....دلم هوای تو کرده،هوای آمدنت صدای پای تو آید،صدای آمدنت بهار با تو بیاید به خانه ی دل ماسری به خانه ما زن،صفای آمدنت هنوز مانده به یادم که مادرم میخواندزمان کودکی ام قصه های آمدنت حساب کردم و دیدم که با حساب خودم تمام عمر نشستم به پای آمدنت چقدر وعده ی وصل تو را به دل بدهم چقدر جمعه بخوانم دعای آمدنت نیامدی و دل من شکست ای مولاچه نذرها که نکردم برای آمدنت....🌹🌹🌹🍃@haj_rezaebrahimi
عجییییب ترین اینکه یکی با اونیکه مرده یه نسبت خیلی خیلی دور داره وکلنم باهم تو ارتباط نبودن ولی اننن ...

نهههه اونا برای عزیز رفته ی خودشون زار میزنند

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹

پدربزرگم وقتی فوت کردن روز چهارشنبه بود.یک هفته بعدش همسایشون فوت کرد نمیدونید چه قشقرقی به پا کردن خانوادش و چه پیغام پسغامایی فرستادن برا خانواده پدربزرگم.حرفشون هم این بود که چهارشنبه روز بدیه و چون همراه پدرتون یه خروس دفن نکردید بجای اون خروس پدر ما فوت شد😐

2706