2733
2739
عنوان

اتفاقی که برای من تو اینستا افتاد +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 53 پست
خب حالا چرا فالوش کردی اول شما وقتی نمیشناسی طرف چرا جواب دایرکت دادی که حالا شاکی باشی صنعتی و ...

نه من همینجوری زدم بعد گفت شما جواب دادم هردو خانومیم..... اخه برام جالب اومد که اصرار داشت بدونه من کیم و از کجا می شناسمش.... فک کردم تو اینستا مرسومه اخه منم تازه نصب کردم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
من اینستا ندارم شایدقفل کرده فقط مخاطباش بتونن برن پیجش ...بعضیام غریبه هارو قبول نمیکنن

نه عمومی بود 🙄

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب .چ مسخره الان حق با سمت چپیه دیگه .خو وقتی خودت درخواست دادی اونم فالو کرده 

بابا اول اون فالو کرد بعد پرسید شما؟ 😕

سمت چپی منم 

2728
وا چه ادا اومده 😑

خودش فالو کرد منم فالو کردم عمومیم بود 

من فک کردم مثل خیلی برای لایک و..... فالو کرده

بابا اول اون فالو کرد بعد پرسید شما؟ 😕 سمت چپی منم 

فمیدم 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
خودش فالو کرد منم فالو کردم عمومیم بود  من فک کردم مثل خیلی برای لایک و..... فالو کرده

خاک توسرش ولش کن روان پریش بوده 😂

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
خاک توسرش ولش کن روان پریش بوده 😂

من خودم کلی خندم گرفت اما مثل اینکه برای هیچ کی خنده دار نبود🙄

2740
من خودم کلی خندم گرفت اما مثل اینکه برای هیچ کی خنده دار نبود🙄

اره  باید توضیح میدادی که اون درخواست داد اول😁

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!