2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهمشو داشتیم الانم رانا داریم

خب من ظاهر رانارو ترجیح میدم ولی یه عیب بزرگ داره که من اینو نمیدونستم وگرنه بدون شک انتخابش نمیکردم

موقع حرکت درا از داخل باز میشه

حتما باید اگه میخوای پیاده نشی قفلشو از داخل در فعال کنی

بخصوص واسع کساییکه بچه دارن این پون خیلی خیلی منفیه

اینم بگم که بقیه چیزاش عالیه اتاقش خیلی قویه درسته که قسمت ما مرگ نبود ولی توی یه تصادف خیلی بد بقدری مقاوم بود که یدره خون از دماغمون نیومد

2731

هعععیییی خوشبحالت

حالا من و شوهرم تو شهر غربت ماشین لازمیم مستاجرم هستیم

دعا کن یه پول جور بشه با یه ماشین ارزون هرچی باشه فقط ماشین باشه و دوگانه تا بتونیم باهاش جا به جا بشیم و بی ماشین‌نباشیم

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
2740
من هروقت ميبينم شمازو اهنگ بر باد رفته زندوكيل كامل تو ذهنم ميخونمش 😄

😎😎😎😎😎

من قبلِ اون اهنگه بودم🥺🥺🥺🥺

از نظرم خنده ام گرفت انگار چقدر ماشین شناسم🤭🤣🤣🤣🤣

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
سورن توربو عاااليه من ب النترا ترجيحش ميدم

منم شما رو دیدنی یاد کارتون ویکی میفتم که چقدر دوسش داستم تازکیام انیمیشنشو ساختن پویا میشینم میبینم🤭🤭🤭🤭

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
وام میخوام بگیرم برای 5 سال دیگه برنامه دارم ماشین بخرم وضعم از شما بدتره

ما 40 تومن وام گرفتیم،5تومن قراره موتور بفروشیم،5تومنم میخوایم چک بدیم،یه تیبا94 بخریم✌✌✌

انشاءالله که هم ما هم شما بهترین برامون اتقاق بیفته

دوست عزیزما چندماه پیش راناداشتیم که متاسفانه رانابی تعادل ترین ماشین هستش،داشتیم میرفتیم مشهد توراه گرمسارچپ کردیم،ماشین صفرفرمون برید..

درسته چیزیمون نشد و ماشین داغون شد ولی بنظرم اگ حتی پرایدبودمیشدیجوری نگهش داشت،ازلحاظ قشنگی قشنگه ولی رانانخرید،الان سمندداریم خیلی ام خوبه☺

هعععیییی خوشبحالت حالا من و شوهرم تو شهر غربت ماشین لازمیم مستاجرم هستیم دعا کن یه پول جور بشه با ...

ان شالله هرچه زودتر بتونید یک ماشین بخرید

البته منم سنم زیاده و حقوق زیادی ندارم با کلی وام و قرض میخوام اینو بخرم بیشتر بخاطر کارم چون یه شهر دیگس