2733
2739
عنوان

چه کار هایی میکنین که حال دلتون شادِ شاد باشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 46 پست

من بیشتر تو این فصل رفتن به بازار عید و دیدن شلوغی بازار و ذوق و شوق مردم  حالم رو عالی میکنه

ایشالا هیچ خانواده ای برا خریدای عید شرمنده بچه شون نشن

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسجد ابالفضل یعنی بجز اونجا جای دیگه نمیرم خیلی دلم اروم میگیره

بعضی جاها اینجورین . بعضی مسجدا مثلا میبینی خیلی کوچیکن اما یه احساس فوق العاده ای داره بعضی مسجدا حسابی ولی احساس نداره . 🙌

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2731

باشگاه و خريد.شبا بعد ازين كه دخترم و شوهرم خوابيدن بشينم كلي بخورم

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
یا خدا مورد های دو  سه   و شش خیلی بدن ها  حتی تاثیر بدی رو خودتون میذاره  بگی ...

والا عین واقعیته.

من احساس میکنم روانی شدم.خب بد رانندگی میکنن با نور بالا چه خبره فحش میخان. بچه بی ادب و بد که خونواده ش میزارن تو خونم هر قلتی بکنه چشم غره داره.تف کردن رو عابرینم اصولا به هدف نمیخوره از تراس سرکارم میشینم 🙄

والا عین واقعیته. من احساس میکنم روانی شدم.خب بد رانندگی میکنن با نور بالا چه خبره فحش میخان. بچه ب ...

خدا به دلتون آرامش بده دیگه از این کارا نکنین 

خیلی زشته تف کردن 

و اینکه هر غلطی*

از این کاربری دو نفر استفاده میکنند   من و دوستم نازی
2740
شادی واقعیم وقتیه که برای کار مفید و هدفی اراده میکنم و دست به عمل میزنم و به نتیجه میرسم. خوشی های ...

خیلی هم عالی 

خوشی هاتون پایدار

من بیشتر تو این فصل رفتن به بازار عید و دیدن شلوغی بازار و ذوق و شوق مردم  حالم رو عالی میکنه ...

آمین  بله راست میگین بازار دیدنی میشه این روز ها

خوشی هاتون پایدار

هوای این روزا بوی بهار میده هوای بهار و خیلی دوست دارم من عاشق این هوام حالمو این رو ب اون رو میکنه& ...

واااااااای عالیهه 

خوشی هاتون پایدار

نماز تو خلوت خودم و بعدش کلی حرف با خدا راه رفتن تو خیابون و نگاه کردن به مردم دوچرخه سواری  ...

خیلی هم عالی 

خوشی هاتون پایدار

مرسی عزیزم با چیزای ساده باید خوش باشیم یا با گل و گیاه و طبیعت

بله زندگی از همین چیزای ساده و خوشی هاش لذت بخشه

با پسملی میرم بازار براش بادکنک میگیرم دله من شاد میشه دردش به جونم ۱۸ماهشه😍

ای جووووون خدا حفظش کنه 

داداش منم ۱۰ ماهشه😍

خوشی هاتون پایدار

مرسي عزيزم

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏