2733
2734
عنوان

پسرم سینمو نمیگیره چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2819 بازدید | 54 پست
دوست خوبم نی نی منم 40 روزه بود با سینم قهر کرد با یه مصیبتی شیر میدادم بهش فک کنم دو هفته کشید تا د ...

ان شاءالله 

اینقد ناراحتم گریه میکنم

سه روز بهش شیشه ندادم شیرمم کمه تو بیداریش میدوشم بت سر سرنگ و قاشق بهش میدم ولی سیر نمیشه کمه خیلی شیرم بهش شیرخشکو میدونم اونم با سر سرنگ و قاشق

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
مینداختیش؟!!!!! یا باید بچه رو گرسنگی بدی تا ناچار بشه بگیره یا بی خیال شی شیر خشک بدی، راه دیگه ند ...

منظورم پیش کسی مذاشتمش بیرون کاری داشتم 

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زن داداش منم وقتی پسربدنیااومده بودسینش نوک نداشت مجبورشدسرشیشه بزاره تادوماه بعدهرچی سینش میدادنمیگ ...

اتفاقا این کارو کردم ولی نمیگیره بازم

منم  مثل تو بودم اما اصلا کوتاه نیومدم بگیر نگیر داشت تازه از 6 ماهگی هم رفتم سر کار میومدم ...

وقتی بیدار هر ترفندی میزنم نمیگیره 😭

من ۵ ساعتم گرسنه گذاشتمش بدتر شد میومد نزدیک سینه خونه رو میذاشت توسرش

این کار خطرناکه منم دیروز این کارو کردم دیوونگی محض بود 😭😭

منم چون شیرم کم بود بهش شیشه دادم اوایل هردو رو میخورد تا بعد ختنه اس دیگه سینه نگرفت هرکاری کردیم گ ...

من شیرم تا دوماهگی خوب بود 

بعد دقت نکردم شیر دارم یان ولی ده روز کم شده

پسرم خوب بود هم شیشه و هم شیرمو میخورد چن وقتی اینجوری شد

این کار خطرناکه منم دیروز این کارو کردم دیوونگی محض بود 😭😭

من بخاطر حرف دیگران اینکارو کردم ک اشتباه کردم،میگفتن تو از قصد شیرخشکیش کردی تو مادر نیستی ،انقد بذار گشنه بمونه ک بخوره،ولی اصلا نخورد،هم خودمو عذاب میدادم هم بچه رو،دیگه کلا رفتم چند قوطی شیرخشک خریدم راحت بهش دادم 

من بخاطر حرف دیگران اینکارو کردم ک اشتباه کردم،میگفتن تو از قصد شیرخشکیش کردی تو مادر نیستی ،انقد بذ ...

بهم گفتن اگ بچه تشنج میکرد چی یکی بهم گف اینجوری مورد تو بیمارستان دیده تو هفت سالگی فهمیدن تشنج کرده تو نوزدای سر همین شیر خوردن 

بهم گفتن مگ تشنج چیه ممکنه تشنج کنه ومن نفهمم یادم میداد دلم کباب میشه 😭

بهم گفتن اگ بچه تشنج میکرد چی یکی بهم گف اینجوری مورد تو بیمارستان دیده تو هفت سالگی فهمیدن تشنج کرد ...

اره بخدا،اصلا بچه و خودتو عذاب نده ،تنها مزیت شیر مادر اینه ک فقط از نظر اقتصادی کمک میکنه ،من اول اپتامیل دادم زیاد وزن نگرفت،بعد نان دادم ک مریض شد همش استفراغ میکرد و گلاب ب روت اسهال،بعدش سوپرامیل خریدم،واااقعا عالیه وزن  خوبی هم میده

اره بخدا،اصلا بچه و خودتو عذاب نده ،تنها مزیت شیر مادر اینه ک فقط از نظر اقتصادی کمک میکنه ،من اول ا ...

رفتم بهداشت فقط سرزنش کرد چرا شیشه دادی

کم خودم حالم خراب نیس اونام بیشتر ناراحتم کردن گفتن حالا پنج شنبه بیا مشاور شیردهی بفرستیم 

عزیرم احتمالا رفلاکس داره باید علایم دیگه رو بررسی کنی

من پسرم اینجوری بود وقتی رفلاکسش خوب شد هم سینه میگرفت هم شیشه

بعدم برای هر بچه ممکنه دو روز مثلا شیشه بخور سینه نگیره یا بالعکس

ولی اول علایم رفلاکس چک کن

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
رفتم بهداشت فقط سرزنش کرد چرا شیشه دادی کم خودم حالم خراب نیس اونام بیشتر ناراحتم کردن گفتن حالا پن ...

اونارو ول کن اصلا به حرفشون گوش نکن فقط ببر برای واکسن پیش اونا

بچت باید زیر نظر ی متخصص اطفال خوب باشه

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
رفلاکس داره راینتدین دوماه بهش میدم  بعدشم من چن وقتی دقت نکردم شیرمو نمیخوره تو بیداری حالا م ...

بچه منم همینطور شد دکتر بهش پنتوپرازول۲۰نصف داد ورژیم رفلاکس گرفتم خوب شد.منم فکر میکردم شیرم بده ولی مشکل چیز دیگه بود.اول شیشه میگرفت ولی بعد همون شیشه رو هم نمیگرفت بعد که دارو خورد خوب شد.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
اونارو ول کن اصلا به حرفشون گوش نکن فقط ببر برای واکسن پیش اونا بچت باید زیر نظر ی متخصص اطفال خوب ...

رفلاکسم داره نمیدونم از رفلاکسشه

راینتدین میدم فرق نکرده

بچه منم همینطور شد دکتر بهش پنتوپرازول۲۰نصف داد ورژیم رفلاکس گرفتم خوب شد.منم فکر میکردم شیرم بده ول ...

باید پس دوباره ببرمش دکتر بخاطر رفلاکسش اینجا تو یک تاپیک خودنم نوزادای رفلاکسی از س چهار ماهگی شیر نمیخورن

2706