2733
2734
عنوان

تو رو خدا بیایین دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 28 پست

وقتی هنوز هیچی نشده ازهم سرد میشین یعنی اخر خوشی نداره به نظر من جدا شو اول ازهمه دنبال استعداد یاادلمه تحصیلت برو خودتو کاملا قبول داشته باش و به اعتماد بنفس برو جلو نمیخواد سریع اما باهرکی خواستی ازدواج کنی بادید باز عشق لازمه است اما کافی نیست خیلیییییییی چیزا تو زندگی مشترک مهمه از جمله اخلاقیات داشتن و اخلاقا بهم اومدن و کناراومدن با تفاوتها چه فردی چ خانوادگی 

پسری که یه دختر و بخواد سردیاشم تحمل میکنه ومیره جلو با دس دس کردن فقط میکه بمون تو ابنمک تاببینم نفربعد کی میاد البته با احترام خواهرانه انشالله هرچی خیره پایت پیش بیادگبم

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشکال نداره بخاطر یک نواختیه دلیل شما چی هست که میگید خوشبخت نمیشید؟

حس میکنم وابستمه و از اول هیچوقت عاشقم نبود و بهم ذوق نمیکرد.یه بار با با ایدی فیک در مورد خودم حرف زدم گفت دوس نداشتم بگیرمش ازم بزرگتر بود.ده ماه ازش بزرگترم. حس میکنم به خاطر همین ده ماه واسه من ذوق نداره و تو زندگی خوشبخت نمیشم بااهاش

وقتی از هم سرد شدید مثل اینه که یه زنی بخاطر اینکه شوهر معتادشو سربه راه کنه بچه دار میشه 😑 یه اشت ...

علتش این بود که خیلی کشش داد من دوس داشتم زوتر نامزد کنیم وقتی کشش داد منم سرد شدم حالا نمیدونم این ینی دوس نداشتن؟

2740
علتش این بود که خیلی کشش داد من دوس داشتم زوتر نامزد کنیم وقتی کشش داد منم سرد شدم حالا نمیدونم این ...

برید مشاوره اول ببینید دوتاییتون بدرد هم میخورید یا نه . بعد ببین میتونی دوستش داشته باشی یا نه ‌

برید مشاوره اول ببینید دوتاییتون بدرد هم میخورید یا نه . بعد ببین میتونی دوستش داشته باشی یا نه  ...

درسته.یه مشکلی هم که هست از اولشم میدونستم اینکه خیلی کم قرص متادن مصرف میکنه 

درسته.یه مشکلی هم که هست از اولشم میدونستم اینکه خیلی کم قرص متادن مصرف میکنه 

ببین اگه اینده ت رو دوست داری اصلا سمت اینطور ادمی نرو . هر نوع استفاده ی اصافه ادم رو به مصرف گرایی میکشونه . اگه خودتو آینده ت رو دوست داری و نمیخوای خدای نکرده سر بری.ده ت برگرده پیش خانواده ت زنش نشو .

متادون و شیشه و بعصی مواد توهم زا انقدر خطرناکه که حتی مصرف کم و یبار در سالشم بحدی باعث توهم میشه که طرف مادر پدر خودشم میکشه

ببین اگه اینده ت رو دوست داری اصلا سمت اینطور ادمی نرو . هر نوع استفاده ی اصافه ادم رو به مصرف گرایی ...

متادون به جای تریاک استفاده میکنن‌.تو کمپا به معتادایی که میخان ترک کنن متادون میدن حالا نمیدونم چکار کنم 😔

متادون به جای تریاک استفاده میکنن‌.تو کمپا به معتادایی که میخان ترک کنن متادون میدن حالا نمیدونم چکا ...

مصرفش کلا توهم زاست و باعث رو اوردن به اعتیاد میشه . من تو نزدیکام دیدم که میگم ننیخوام اسم ببرم کی جون برام دردناکه . از من میشنوی به این تفننی بودن و سالی ماهی هفته ای یبار هیچ اطمینانی نیست ‌چون گرفتارش میشن . اولش هفتگیه بعد روزانه بعد روزی تا ۵ بار . در نهایت تصمیم با خودته تجربه ی من اینه❤