2733
2739

بچه ها خیلی حالم بده ... حوصله تعریف کردن ندارم ولی یه مشکلی دارم که حل شدنش میشه گفت غیر ممکنه یعنی فقط باید به معجزه امید داشته باشم..

خیلی از خدا میخوام حلش کنه برام و بهش امید دارم ولی خیلی سخته همش ازش ناامید میشم.. دوباره میرم سمتش با اینکه امیدی ندارم..واقعا خسته شدم

ترو خدا با دلای مهربونتون برای منم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم.. دعای من که پیش خدا اعتباری نداره 😔.. ممنون💚💚💚🍀

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همیشه اینو یادت باشه برای خدا غیرممکنی وجود نداره. با تمام وجود ازش بخواه اگه صلاحت باشه میده اگه نداد یه چیز بهتر میده

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

شما هم واسه پدر مادر من دعا کن سر زمستون صاحبخونه 400 کشیده رو خونه اشون بیچاره پدرم بعد 60 سال زندگی یه سرپناه نداره از خودم بدم میاد ک نیتونم کاری براش بکنم دعا کنین ک یه خونه خوب گیرشون بیاد ک کم غصه بخورن 

منم دقیقا توی وضعیت شمام تو زندگیم منتظر یه معجزه ام اگر رخ نده زندگیم از هم میپاشه نیت کردم خدا معجزه کنه من 124هزارتا صلوات بفرستم تازه شروع کردم 400تافرستادم تا الان.تا هروقت بشه مشکلی نیست تو یکی از تاپیکا خوندم  جواب گرفته بودن.انشاااله که مشکل شمام حل بشه

2738
شما هم واسه پدر مادر من دعا کن سر زمستون صاحبخونه 400 کشیده رو خونه اشون بیچاره پدرم بعد 60 سال زندگ ...

چشم حتما عزیزم. تنها کاری که ازم برمیاد 💔😔. ای کاش بیشتر از دستم برمیومد

چجوری؟!.. تو یه برگه بنویسم ؟!

اره عزیزم.سرچ کن نحوه ی عریضه نوشتن به امام زمان.اول یه متن عربی باید بنویسی بعد درخواستت رو بعد اخرشم یه متن عربی دیگه.بعد باید مهرو مومش کنی من دورتا دورش رو چسب زدم بعد بندازی توی اب روان یا چاه موقع انداختن هم باید به یکی از نواب  اربعه متوسل شی.تو نت کامل توضیح داده

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
اره عزیزم.سرچ کن نحوه ی عریضه نوشتن به امام زمان.اول یه متن عربی باید بنویسی بعد درخواستت رو بعد اخر ...

مرسی عزیزم  💚

2706