2733
2734
عنوان

آیا زمان ازدواج را با ختم و چله میشه زودتر کرد یا اونم ی جورایی قسمته

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 109 پست
درسته ولی اخه دیگه کی ، من خودم که خیلی بی حوصله شدم من تازه خواهر و برادرای بزرگتر از خودمم هستن که ...

منم خیلی این راهها رفتم ولی باور کن الکیه و فقط پول هدر دادنه. واقعا تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته. خدا واسه یکی تو ۱۸ سالگی میخاد یکی هم ۴۰ سالگی. کاریشم نمیشه کرد.

من امروز تو جمع دوستان زمان دبیرستانم بودن اونا بچه هاشونم بزرگن الان اونا هم میگفتن مورد هس تو خودت سخت گیری و واقعا ادم دلش میشکنه از این قضاوتهای نابجا . ان شاءالله که اخر و عاقبتمون بخیر باشه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
منم خیلی این راهها رفتم ولی باور کن الکیه و فقط پول هدر دادنه. واقعا تا خدا نخواد برگی از درخت نمی ا ...

ان شاءالله ، من که دیگه تنهایی انتخاب کردم ، نه تو جمع فامیل میرم نه دوستامو کاری بهشون دارم، میگذره ،ان شاءالله یه بخت و هم کفو زود زود زود قسمتت بشه عزیزم ، شما هم مثل خواهرم البته یه سال ازت بزرگترم ،دیگه مثل خواهرا خودم که براشون دعا می کنم برا شما هم دعا می کنم ،اسمت مینو هست یا چیز دیگه ، حسم میگه یا زهرا هستی یا مریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حواب سوالتو پیدا کردی به منم بگو عزیزم ، خدا دلمون  پره ، دو روز پیش تاپیک بود دخترای بالای ۳۰ ...

چون عزیزم درک نمیکنند ... و اکثرا خودشون هم انتخاب درستی نداشتند و زندگی متاهلی شون به مراتب بدتر از زمان مجردیشون هست ... و برای همین ارامش روحی بعد از ازدواج را دست نیافتنی میدونن ... دخترهایی مثل ما تونستند سالها با استقلال توی جامعه باشن ... توی جایگاه های اجتماعی خوبی باشن... چیزی که در تصور بعضی ها نیست

مشکل ما اینه دنبال ادمی با سطح تفکرات خودمون هستیم

چون عزیزم درک نمیکنند ... و اکثرا خودشون هم انتخاب درستی نداشتند و زندگی متاهلی شون به مراتب بدتر از ...

کاملا با نظرت موافقم و یقین دارم پیدا میشه واسمون.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2731