2737
2739
عنوان

طلاق +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2048 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن خب خیلی دوسم داره ولی 2یا 3هفتس اینجوری شده مث اینکه کسی داره راهنماییش میکنه

خواهرمن اگه آدمه بشین باهاش زندگی کن طلاق یک لحظه بدبختیهای بعدش یک عمر

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2731
من فقط میدونم یه مردیه 9 ساله داره مهر میدد 😐 زنشم طلاق نمیده چون میگه دارم مهرشو میدم

شوهر منم میگه مهریه میدم طلاقت نمیدم 

پس زندگی نکردنش از چیه خب بمونه زندگی کنه خدااااایا چرا من اخه

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟
اون زن چقد ساده بوده  باید بیچاره اش میکرد

😐 خونه پسره رو با ماشینش برداشته الانم پسره گریه میکنه میگه هر ماه باید کلی جون بکنم تا مهریشو بدم حالا دختره عقد کردم هست پسره میگفت میخوامش

هیچ
عزیزم اون روز تورو برد خونه مادرت نیومد دنبالت ؟بعداز اون گفت طلاق؟

قرار بود بریم خونه جمعه بعد گفت فردا میریم فرداش اصلا زنگ نزد ساعت 9شب زنگ زدم سر خونه رفتن بحثمون شد گف طلاق

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟
شوهر منم میگه مهریه میدم طلاقت نمیدم  پس زندگی نکردنش از چیه خب بمونه زندگی کنه خدااااایا چرا ...

نمیدونم ولی اگه طاقت داری مثه این خام مهریتو بگیر نداری ببخش میتونی هم با زبون بکشیش ط ف خودت

هیچ
2740
خواهرمن اگه آدمه بشین باهاش زندگی کن طلاق یک لحظه بدبختیهای بعدش یک عمر

گلم منو خیلی اذیت کرد کوچیکم کرد ولی من خاک بر سر دوسش دارم ولی اون الکی میگه طلاق میگه نمیتونم متاهل باشم

😐 خونه پسره رو با ماشینش برداشته الانم پسره گریه میکنه میگه هر ماه باید کلی جون بکنم تا مهریشو بدم ...

ولی خوب توی ۹ سالم عمر و جونی دختر رفته

این مردا ی چیزایی هستن

چیزی برای نوشتن ندارم حتی دعایی هم ندارم
گلم منو خیلی اذیت کرد کوچیکم کرد ولی من خاک بر سر دوسش دارم ولی اون الکی میگه طلاق میگه نمیتونم متاه ...

میدونی اشتباهت همین بوده مردا یک اخلاق گندی دارن بفهمن دوسشون داری اذیتت میکنن مخصوصا ازنوع بی جنبش

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
نمیدونم ولی اگه طاقت داری مثه این خام مهریتو بگیر نداری ببخش میتونی هم با زبون بکشیش ط ف خودت

گلم اصلا کوتاه نمیاد نمیدونم چیکار کنم باز میگفت مهریه نمیدم ندارم

ماشین و خونه داره

میدونی اشتباهت همین بوده مردا یک اخلاق گندی دارن بفهمن دوسشون داری اذیتت میکنن مخصوصا ازنوع بی جنبش

دقیقا نقطه ضعف منو میدونه اذیتم میکنه ولی قراره فردا مهریمو اجرا بزارم

ولی خوب توی ۹ سالم عمر و جونی دختر رفته این مردا ی چیزایی هستن

چمیدونم مشکلشون با هم نمیدونم فقط میدونم عاشق هم شدم پسره رفت خاستگاری خانواده گفتند نه دخترمون بچس دختره خودش دراومد گفت چی میگید بچس من شوهر میخوام 😐 الانم 21 سالشه 

پسره میگه بیا بریم زیر یه سقف نمیره

هیچ
2706