2733
2739
عنوان

خانما چند سال نامزد وعقد بوديد دوران عقدتون راحت گذشت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم اذيت ميكنن عزيزم؟

جریان من یکم پیچیده تره

عروسیمم دوست نداشتم

چندین ماه قطع رابطه کردم

ولی بخاطرم همسرم باز رفتم...

پشیمون نیستم ولی خوشحالم نیستم...

معلومه ک دخالت میکنن یاحرفایی یا رفتارایی میکنن...

خب چکارکنم؟

اونا واسه خودشون گناه میسازن.

نمیتونم تغییرشون بدم ک...

نمیشه که طلاقم گرف...

باید پذیرفت همیشه یک عده ادم هستن که بخوان اذیتت کنن

2731
عزیزم تاپیک چ جنجالی شد    

مال من؟ انقد اعصابم به هم ریخت ک مامانم یه چی گف   اونو بهونه کردم   انقد گریه کردم...😔

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
خانوادش خیلی دخالت میکردن داشتیم جدا میشدیم خودش برگشت نازمو انقد کشید آشتی کردم باهاش ولی بعدش خوب ...

امان از دست خانواده بیشتر ب خاطر همین طلاق میگیرن خدارو شکر ک خوبه  

واسم صلوات بفرستین ک نامزدم بهم انقدر گیر الکی نده 😭😭😭😔😔😔

من دو سال و ٣ ماه عقد بودم واقعا مزخرف بود جفتمون هم بچه بودیم فک میکردیم هرچی خانوادمون بگه درسته 

ولی بعدش یاد گرفتیم الکی به خانواده هامون بگیم باشه بعد هرکار ک خودمون دوست داریم انجام دادیم

2740

من متنفررررم از دوران عقد...دو ساله که عقد کردم.

اره دخالت خانواده ها زیاده.همه صاحبتن...

اول عید ان شاءالله میخوام عروووسی بگیررررممم..

خونواده خودم خیلی دوس ندارن به این زودی عروسی بگیرم ولی خودم میگم خدااااکنه..دوران عقد خر است

مال من؟ انقد اعصابم به هم ریخت ک مامانم یه چی گف   اونو بهونه کردم   انقد گریه ک ...

اره اخی عزیزم من خواننده خاموش بودم ولی خیلی اعصابم خورد شد ک همه واست جبهه گرفتن

ما اصلا رسم نداریم عقد کنیم، واسه همین چیزا،برای همین من یکسال صیغه بودم، نامزد، وقتی تالار گرفتن و خونه آماده شد و خلاصه کارا رو کردیم یکماه قبل عروسی رفتیم عقد کردیم، اون زمان همه میگفتن واه واه چرا صیغه شدی چرا فلا شدی؟! وای کار پدرم خیلی درست بود، تاره ما قرار صیغمون دوساله بود، ولی توی یکسال بساط عروسی جور شد، توی صیغه داماد توقع بالا از عروس نداره چون بحث رابطه جنسی مطرح نیست، حد و مرزها مشخصه، نفقه همچنان با پدر عروسه، رفت و آمد ها محدوده و کسی دلخور نمیشه یا توقع بیجا نداره که قبل از پاگشا و عقد رسمی عروس بره خونشون، هرجا هم دعوتم میکردن با پدر و مادرم بود، البته خودمون بیرون بودیم بابام کاری نداشت ولی از نظر رفت و آمد خانوادگی و توقعات واقعا عالی بود چون هیچ بحثی پیش نیومد و به قولی عزت و احترام من و خانوادم حفظ شد

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
اره اخی عزیزم من خواننده خاموش بودم ولی خیلی اعصابم خورد شد ک همه واست جبهه گرفتن

ینی فقط دنبال دعوا و بحث کردنن    حتی اگه جاریم تاپیک میزد و از طرف خودش داستان رو تعریف میکرد   همه به اون فحش میدادن و من رو آدم خوبه میکردن

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
ینی فقط دنبال دعوا و بحث کردنن    حتی اگه جاریم تاپیک میزد و از طرف خودش داستان رو تعریف م ...

اره عزیزم ساز مخالف میزنن   

2706