2737
2739
عنوان

عدد بتا😭😭😭😭 خواهش میکنم اگه میدونین راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 60 پست
بخدا داغونم 😭😭😭😭 دیگه طاقت سقط ندارم 

عزیزم چرا به سقط فکر میکنی؟؟؟؟

دکترت برای خودش گفته همینکه بالا رفته خوبه 

من سر بارداری اولم روز پریودی ۴۰بود سه روز بعد ۶۹دوروز بعد ۴۴۰خداروشکر دخملم کنارهم الان 

اصلا استرس نگیر یه مشت دکتر بیسواد ریخته 

والا ،اینجوری بهتر ادم کمتر حرص میخوره

تازه ی بارم سقط داشتم.اون یکی سقطمم بتا ۲۰بود...دو روز بعد شد ۴۰

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم‌مگه تو تاپیک قبلی نگفتی بارداری پس چی شد؟

رفتم دکتر گفت بتات فعلا پایینه .سونو واژینال نمیکنم.گفت برو ۴روز دیگا تکرار کن باید به ۱۴۰۰ برسه .واسه من نرسیده .فردا باید به دکتر بگم ببینم چی میگه .دو ساله زندگی نکردم بخدا .همش حاملگی همش سقط

@solla‍ 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
تا ۴۸ ساعت والا قلب خودمم از کار میفته😭😭😭

نگران نباش ببین من بهم ثابت شده هیچی اندازه ی روحیه تاثیر نداره ذکر بگو نمیدونم هر کاری که آرومت میکنه بکن و از خدا بخوا لطفشو در حقت کامل کنه بگو خدایا دوبار سقط داشتم و تحمل کردم دامنمو سبز کن تا آخر عمرم بیشتر شکر گذارت باشم از هیچی نترس درست میشه عزیزم

همون ازمایشگاه رفتی؟ یا یه ازمایشگاه دیگه رفتی برای تیتر بتا؟ 

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
نمیدونم فعلا 8 هفته م 3اسفند میرم ان تی

عزیزم برا قلب چن هفته رفتی؟؟ موعدت کی بود 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2738
رفتم دکتر گفت بتات فعلا پایینه .سونو واژینال نمیکنم.گفت برو ۴روز دیگا تکرار کن باید به ۱۴۰۰ برسه .وا ...

اصلا قانون نیس 

برا من باشد ۹۰۰ میشد 

شده بود ۲۴۶۰

پس منم باید نگران میشدم

بیخیال بتا چرته.

برا  تو خوبه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
رفتم دکتر گفت بتات فعلا پایینه .سونو واژینال نمیکنم.گفت برو ۴روز دیگا تکرار کن باید به ۱۴۰۰ برسه .وا ...

عزیزم نگران نباش منم سقط داشتم چون قلب بچم رشد نکرده بود خدا کریم الان یه دختر سالم دارم خدا به شما هم میده اگه دوسش داری این استرس براش سم برو وضو بگیر بشین یکم قرآن بخون همه چیرو به خدا بسپر انشااله که بچت به خوبی وسالمی به دنیا میاد گلم

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
همون آزمایشگاه .فقط اولی بتا خالی بود.دومی تیتر بتا بود

اصلا استرس نداشته باش 

استرس خودش سمه

برای من ۷۳ بود

دو روز بعدش شده بود ۵۲۵ البته ازمایشگاهم فرق میکرد

من میترسیدم ک چرا این همه بتام رفته بالا، تو میگی چرا پایینه

اصلا خودتو نگران نکن. ایشالا به امید خدا همه چی خوبه

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

گلم هر ازمایشگاهی ک رفتی و با هر روشی بازم باید بری همونجا و همون روش نگران نباش.من وقتی مثل تو بودم عددش ۱۴۰ بود ازمایشگاهیه گفت خارج رحمیه و ...‌ ولی مشکلی نداشت عددش کم کم بالا رفت و الانم دخترم ۲ سال و نیمشه

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم