2752
2734
عنوان

قصد فروش طلاهامو دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 5050 بازدید | 240 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عکس انگشترا رو از جلو میذاری دقیق ببینیم؟؟
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
عزیزم هر کدوم از انگشترها چند گرمه؟
رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»
تکیشو نمی دونم بخدا باید کاغذ خریداشونو از تو چمدونم دربیارم اونم الان دخترم خوابیده نمی تونم سر وصدا کنم بیدار شد در میارم می نویسم اینجا همشون تک تک چند گرمن این تاپیکو به لیست مورد علاقه خودتون انتخاب کنین تا بتونین تاپیکو ببینین
پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست......
2706