2737
2734

والا من یادم میاد دبستانی بودم که یاد گرفتم شماره تلفن کسی رو نباید بی اجازه به دیگران داد، و ازون آموزشهایی هم بود که برام کاملا نهادینه شد قبحش

همسر من پزشکه، من مشکلی ندارم که روزانه خیلی ها تماس میگیرن باهاش برای مشاوره و .... کلا زن حساس،و مداخله گری توی امور کاریش نیستم 

اما برادرشوهرم و جاریم بی اجازه همسرم به هرکی سوال پزشکی داره یا حتی مثلا درخواستهای بیجا که مثلا شوهرم پاشه بره بیمارستان پدر طرف  بستریه ببیندش!!!!( حالا اصلا طرف رو نمیشناسه ها😐) میدن راحت و بدون اجازه ، بارها هم اینکار رو کردن

والا من که همسرشم تا حالا به نزدیکترین اقوامم هم بی احازه شماره شو ندادم😐😑

برای همسرم که مساله ای نیست و اذیت نمیشه( چون بسیار آدم خیریه و دایم در حال باز کردن گره های این و اونه) ولی یه کم آدم برای خودش احترام قایل باشه و کاری نکنه که دیگران به چشم فاقدشعور و شخصیت بهش نگاه کنن ،خیلی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂

عزیزم چه ایرادیداره خب

اگه کار سختی بود که خود همسرت میگفت و میخاست دیگه شماره شو ندن به کسی

بعدم انرژی مثبت کار نیک همسرتون برمیگرده به زندگی خودتون 

خدایا،مرا آن ده که آن به
2740
عزیزم چه ایرادیداره خب اگه کار سختی بود که خود همسرت میگفت و میخاست دیگه شماره شو ندن به کسی بعدم ...

اولا گفتم‌شماره بی اجازه ندن! منم مشکلی ندارم که زنگ میزنن برای مشاوره

ولی درکل من باشم رعایت میکنم که طرف درسته پزشکه ولی قرار نیست هر وقت و بی وقتی جواب تلفن مردم رو بده

اولا گفتم‌شماره بی اجازه ندن! منم مشکلی ندارم که زنگ میزنن برای مشاوره ولی درکل من باشم رعایت می ...

فکر میکنم اشتباه کردم تلاش کردم ارومتون کنم

چون شما ظاهرا با منم دعوا دارین و لحنت‌ون تیزه

ببخشید نظرمو گفتم

خدایا،مرا آن ده که آن به
فکر میکنم اشتباه کردم تلاش کردم ارومتون کنم چون شما ظاهرا با منم دعوا دارین و لحنت‌ون تیزه ببخش ...

دعوا؟!🙄

نه من دعوایی نگفتم !!!

منم علت ناراحتیمو گفتم 

شما خوشتون میاد که هر وقتی ،توی مهموتی، رستوران ،تفریح، موقعی که دارید باهم خرف نیزنید،توی رانندگی ،مدام به همسرتون زنگ بزنن ؟؟؟ و هرکسی هم به نوبه خودش خودش رو محق و وظیفه پزشک میدونه جوابشو بده ، دیگه فکر نمیکنن همین یه نفر یه نفرا کل وقت شخصی و خانوادگی طرف رو ممکنه تحت تاثیر قرار بده

من اتفاقا پذیرشم روی این موضوع زیاده، دوستام که همسرشون پزشک بود که حتی ازینکه تو مهمونیا همه دفترچه و ازمایش بدست میان خیلییی شاکی بودن، من واقعا مشکلی ندارم

مشکل اولم با شماره بی اجازه بود،مشکل دومم توقعات بیجا ،که مثلا پاشو بیا بیمارستان 😑