2737
2739

رفتار شوهرتون چه جوری بود توی این مدت.شوهر من فقط طعنه میزنه که دیدی این ماهم نشد.همش کلی امیدواره و از اول تا آخر ماه حرف بچه رو میزنه اما اینقدر ذهن منو درگیر میکنه که وقتی پری میشم کلی گریه میکم. 

تا حالا یه قرونم واسه درمان نداده همشو خودم خرج کردم .ولی همش سعی کرده مواد غذایی خوب بگیره.

اون روز بهم میگه هر چی در میاری خرج دوا و دکتر شده.خیلی دلم شکست...

گاهی دلم میگیره که تو این جور موارد اهمیت نمیده .خودتون میدونید.هزینه های دکتر چه قدر زیاده

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من امروز پری شدم کلی گریه کردم حالم بده .. همسرم نرفت سر کار و همش میگه چرا گریه میکنی . و ماهنوز جونیم وقت داریم . و اینا ولی من حالیم نیس..همسرم خیلی صبوره و دلگنده🖤🖤🖤😔😔😔😔😔😔🖤🖤🖤🖤😔😔😔😔🖤🖤🖤😔😔😔🖤🖤

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

انشالله ک خدا خیلی زود بهت نی نی بده مشکلت چی هست منم منتظرنی نی هستم ولی مشکل از شوهرم بوده ک واریکوسل داشته عمل کرده میدونم انتظار خیلی سخته اینکه کسی هم دیگه طعنه بزنه سختر میشه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738
چند سالته.

من ۲۲ همسرم ۲۸

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
من امروز پری شدم کلی گریه کردم حالم بده .. همسرم نرفت سر کار و همش میگه چرا گریه میکنی . و ماهنوز جو ...

منم هروقت پری عقب میفته بی بی چک میزنم منفی میشه کل روز اعصابم بهم میریزه همش گریه میکنم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
منم هروقت پری عقب میفته بی بی چک میزنم منفی میشه کل روز اعصابم بهم میریزه همش گریه میکنم

من پریم عقب افتاده بود..  لتروزو امپول و چی و چی مصرف کردم و کلی علایم داشتم ولی خب🖤🥺😔

من شوهرم عاشق بچه اس ولی این ۶ ماه که توی اقدادمم حتی لحظه ای کلمه ای نگفته که من ناراحت بشم ولی وقتی بی بی چکم منفی میشه اونقدر گریه میکنم که تا چند روز حالم بد شوهرمم هر ماه منو بغل میکنه و میگه بخدا اصلا برام مهم نیست اینکه میبینم تو گریه میکنه زجرم میده و هی منو هر ماه قسم میده که گریه نکنم ولی واقعا نمیتونمممم😢

خدا قدرت مطلقِ✌
2706