2737
2739
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 61 پست
چرا تقصیر شما بود؟ پس چرا خودتون رو اصلاح نمی کنید دوباره رجوع کنید به ایشون؟

قرار نیس هرکس با یکی ازدواج کرد همون جفت واقعیش باشه.ی شرایطی حتی با وجود بچه نمیشه واقعا نمیتونی بسازی باهاش خلق و خو رفتار و منشها با هم فرق داره و خیلی عوامل دیگه دخیله

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین داداش حتما موفق میشی  فامیل من  بعد 3تا  زن  که طلاق داد  چهارمی رو گر ...

ماشالا ب فامیله شما

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2731
2740
قرار نیس هرکس با یکی ازدواج کرد همون جفت واقعیش باشه.ی شرایطی حتی با وجود بچه نمیشه واقعا نمیتونی بس ...

وقتی خودشون میگن‌مقصر بوده پس باید خودش رو اصلاح کنه وگرنه تو ازدواج دوم هم‌شکست میخوره

وقتی خودشون میگن‌مقصر بوده پس باید خودش رو اصلاح کنه وگرنه تو ازدواج دوم هم‌شکست میخوره

خودش نگفته مقصر بوده یه دور دیگه بخون گفت نه من مقصر بودم نه همسرم فقط باهم تفاهم نداشتیم ناسازگار بودیم قرار نیست همه باهم مچ باشن

عجب اراده ای👊

پسر همسایه مام همینطوریه

۴تا زن تاحالا گرفته الان اخریه تو عقده

خودش متولد ۶۰ زنش ۷۴

من فقط مونده خانواده دختره ب چ عقلی دادن اینو  درحالی ک همه میدونن این مقصره اخلاقش بده 

گفته عروسیم نمیگیرم دیگه روم نمیشه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

نگفت ک 100 %مقصر بوده 

تو ی رابطه همه چی 1 طرفه نیس .بازم خیلی واقع بینن ک میدونن

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
پسر همسایه مام همینطوریه ۴تا زن تاحالا گرفته الان اخریه تو عقده خودش متولد ۶۰ زنش ۷۴ من فقط مونده ...

خب ربطی نداره  فامیل من زنش بد بود خودش خوبه

برای پیشرفت  باید پیش  رفت(20هستم)
2706