2737
2739
عنوان

یعنی هر بچه ای که دیر راه بیوفته آی کیوش پایینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 56 پست

چ ربطی داره والا من بچه خواهر شوهرم تو نه ماهگی حرف زد ی سالگی کامل راه میرفت بچه های برادر شوهرم نزدیگ دوسالگی راه میرفتن تا سه سالگی کامل حرف زدن هر بچه ای ی جوره بچه برادرشوهر کوچیکم تا چهار سالگی خرف نمیزد فقط کلمه ها رو دو نه ای میتونست بگه همه میگفتن دیگ حرف نمیزنه مشکلی داره اما الان شروع کنه ب حرف زدن دیگ ول کن نیس سرتو درد میاره

حرف دکتر متخصص قبول نداری حرف  زنای بهداشتی را قبول کردی!!!!!!!!!!!!😐😐😐😐😐😐😐😐😐

خودش هر کس بوده صد در صد آی کیو نداشته اصلا😑😑😑

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه دکتر رو ول کردی به بهداشت چسبیدی؟

همون

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢
2731
تورو خدا واقعیتو بگین نمیخولم الکی خودمو گول بزنم میگم نکنه دکتر خودش زیادی بیخیاله

عزیزم منم دخترم جمعه میشه یه سالش فقط درهمون حد که از لبه تختی چیزی بگیره بلند بشه حالا جدیدا دوسه روزه با همونجوری گرفته قدم ورمیداره تا دوسه روز پیش هرجوری وایمیستاد از ترسش همونجوریم میموند هنوز راه نیوفتاده فعلا.چهار دست و پاهم 9ماهگی رفت چهارتا دندون بیشترم نداره.نگران نباش

خو حالا بگو خیالت راحت شد ببینم

😂

واقعا ممنونم ازتون خیالم خیلی  راحتتر شد 

خدا کنه هیشکه تو شرایطش قرار نگیره ولی خیلی سخته یکی راجع به بچت همچین حرفی بزنه. من اصولا فقط برای واکسنش بهداشت میبرم اتفاقا مامانم و همسرم و ... میگن چرا برای مراقبتهای معمولی بهداشت نمیبری میگم وقتی تحت نظر پزشکه نیازی به بهداشت نداره

خدایا شکرت
2740

دختر منم از پنج شیش ماهگی مبلابادست می گرفت راه میرفت ولی می ترسید ول کنه خودش راه به بیشتر از یه سالشه بود راه نمی رفت یه توپ گرفتیم وقتی توپ حرکت کرد از ذوقشدو سته قدم راه رفت دیگه یاد گرفت

چ جالب دختر منم یکسالو هفت ماهگی راه رفت،کسیو ندیده بودم دیرتر از بچم راه افتاده باشه.عزیزم شبا حتما ...

اره عزیزم هرشب چرب میکنم،الان فقط دیگه میترسه..نمیدونم با چ ترفندی بذارم قدم برداره