2733
2734

من نخریدم هنوز ولی طبق تحقیقاتم دهب، لابلا، آناستازیا و سولوتیکا جزو برندهای عالی و طبیعی و باکیفیتن

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس مشکلی نداره تا یکسال استفاده کنی؟🤔

بعضی ها سالانه هستن بعضی ها فصلی.بستگی به مراقبتتم داره که همش باسرم بشوریش از پد مخصوص استفاده کنی بزاری تو چشم

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
تا یکسال میشه ازش استفاده کرد؟

بله عزیزم هم فصلی دارن هم سالانه

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙
2740
پس مشکلی نداره تا یکسال استفاده کنی؟🤔

نه 

اتفاقی نمیفته

بعد من چون منتظرم شماره چشمم ثابت بشه هر شیش ماه میرم دکتر

هیچ مشکلی برای چشمم لنزه بوجود نیاورده

Instagram📷me_in_netherlands 

قیمتشونم اگه اشتباه نکنم از ۳۰۰ شروع میشن تا ۵۰۰ تومن

من ۱ساله میخرم ولی تا ۲سال استفاده میکنم چون زمان استفادشون معمولا هزار ساعته تو چشم،، منم شاید هفته ای ی بار بزارم فقط

واسه گره های زندگیم یه صلوات بفرستین لطفا🌸اجرتون با فاطمه زهرا ❤

فقط حتما قبل عروسی چندبار اندازه چندساعت بذار تو چشم ات که چشمات به لنز عادت کنن و سر عروسی یهو قرمز نشن