2733
2739
عنوان

چطوری با ۱۰۰ میلیون تهران خونه بخریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 122 پست
با 100 تومن اگه نخوای وام بگیری خود تهران نمیتونی بخری ولی بگو زیر دریا وسط کویر هرجا هست بخر شه ...

شپا امسال خریدین؟ کدوم ورا؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
شپا امسال خریدین؟ کدوم ورا؟

اره تازه خریدیم عزیزم فکر کنم یکی 2 ماه نشده هنوز دقیقا 5 شنبه بنزین گرون شد ما از ترسمون جمعه قولنامه کردیم

نمیدونم این منطقه که میگم رو بلدی یا نه... تو خیابون دامپزشکی نبش خیابون خوش

62 متر نوساز طبقه 4 با اسانسور و پارکینگ (البته پارکینگش مزاحمه)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره تازه خریدیم عزیزم فکر کنم یکی 2 ماه نشده هنوز دقیقا 5 نشله بنزین گرون شد ما از ترسمون جمعه قولنا ...

مبارکتون باشه عزیزم 

آره میدونم کجاست خوب کردین تو این مملکت نمیشه دست دست کرد

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2742
قربونت شما کدوم منطقه گرفتید؟ چه قیمتی؟

ما ۴ سال پیش استاد معین گرفتیم هنوزم داریم قسطاشو میدیم واقعا سختمونه ولی خب چاره ای نیست

ما ۴ سال پیش استاد معین گرفتیم هنوزم داریم قسطاشو میدیم واقعا سختمونه ولی خب چاره ای نیست

عه پس خیلی هم دور نیستیم

ما هم اون طرف خیلی گشتیم

دیگه قسمت این بود اینجا باشه

خدا بزرگه چند وقت دیگه قسطا تموم میشه میریم باز یه جا بالاتر و بزرگتر میریم زیر قسط دوباره  

۸ تومن منظورت ۸ میلیونه مگه درامدتون چه قدره دلتون میاد انقدر قسط بدین خوب جاهاز سبک تر بر میداشتین ...

خونمون پايين شهر ه اتفاقا

عزيزم از هزينه ها لابد بي خبري

براي شروع يه زندگي از صفر  همين قدرا هزينه هست

وام سي تومني بگيري 1080 قسطشه تازه از بانك دولتي

عه پس خیلی هم دور نیستیم ما هم اون طرف خیلی گشتیم دیگه قسمت این بود اینجا باشه خدا بزرگه چند وقت ...

من که به شوهرم‌میگم حاضرم تا آخر عمر همین جا بمونم ولی دیگه قسط نداشته باشیم

2738
تو قراره ساله 1400 پولدار باشی پس برای رسیدن به خواستت میجنگی

😄😄😄 نه بابا یه جا ساکن موندم 

2706