2733
2734
عنوان

چطوری با ۱۰۰ میلیون تهران خونه بخریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 122 پست
چند ساله باید برگردوند ماهی چقدره قسطش شما گرفتید

ما خوابوندیم پولو بگیریم ولی بیشتر زوج های ما این جور گرفتن تهران سقفش ۱۶۰ شهرهای دیگ ۱۲۰ یا ۸۰ اونجا ثبت کنید۱۲ ساله ماهی ۱۳۰۰ جفتتون ۱۲ سال دیگ ۱۳۰۰جورابم نمیدن 

باید اونارم بفروشی و وام بگیری که حداقل ۲۰۰ داشته باشی

وام دیگه نه انقدر قسط داریم که نگو فقط یکی از دوستان گفت وام مسکن میخوام بدونم سود ۸ درصد ماهی چقدر می افته با کارمزدش و چندساله هست بازپرداختش

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اسلامشهر گرفتیم صد داشتیم صدو نودو پنجم وامو رهن خونه شدکلا دویستو نودو پنج در اومد اونم یه خونه 60متری تازه مجبور شدیم بدیم رهن تو تو تهران با صد به خریدن فکر میکنی😢😢😧

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
ما خوابوندیم پولو بگیریم ولی بیشتر زوج های ما این جور گرفتن تهران سقفش ۱۶۰ شهرهای دیگ ۱۲۰ یا ۸۰ اونج ...

هر کدوم ۱۳۰۰ یا با هم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
2728

با این پول تو تهران خونه بهت رهنم نمیدن چه برسه خرید دیگه الان پرند هم صد تومن نیست و باید برای پیش فروش صد بدی ولی پرند رو میتونی بگیری بدی رهن یا اجاره روش وام بگیری اینا بنظرم بهتر از هیچیه باز

2740

نه تنها تهران بلکه روستاهای درپیت هم خونه با 100تومن نمیتونی بگیری متاسفانه باید وام بگیرید روش بزاید.چندروز پیش دیوار سرچ میکردم تو یکی از بدنام ترین روستاهای شمال که هستیم یه خونه داغون یعنی داغوناآآآآ زده بود 130میلیون حالا همه ادمای سالم فراری اند از اون محیطا 

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
ما اسلامشهر گرفتیم صد داشتیم صدو نودو پنجم وامو رهن خونه شدکلا دویستو نودو پنج در اومد اونم یه خونه ...

الآن گرفتید اتفاقا خیلی بیشتر میخوام اسلامشهر باشه

2706