2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ا؟ چه جالب و البته متاسفانه.  اما من شخصیت غمناز توی فیلم رو دوست داشتم وبراش خیلی غصه خوردم،خ ...

اره تو فیلم یکم این چیزا رو درست میکنن ، چون نمیخواستن مثلا بلوچها ناراحت بشن، اینه که شخصیتش رو درست کردن . وگرنه مادرشم مثل خودشون عقیده داشته دیگه . 

I have a voice, so do you

تو واقعیت عبدالحمید میاد خواستگاری و به زور اینا رو راضی میکنه..

ولی تو فیلم یه جوری نشون دادن ک انگار فائزه ازش شماره گرفته و باهم دوست شدن... 

خواستن مثلا بگن عاقبت دوستی اینه😄😄😄

کلا خیلی جاهاش سفارشی بود.

2731

در کل به نظرم این که بزرگترین معضل جامعه یما بیکاری هستش ،سر جاش می مونه.وقتی یه جوون میره سر کار، میشه حتی بهش انگیزه ی بیشتری داد تا خودشو از لحاظ فرهنگی هم بالابکشه. جوونی که انرژی اش توی راه درست برای خودش و جامعه اش مصرف میشه اتقدر احساس مفید بودن می کنه که برای تعریف هویتش به راه های انحرافی تمایل پیدا نمی کنه و حرکت ضد جامعه انجام نمیده. 

کاش می شد مسئولا با یه کفش آهنین بیان میدون و برای جوونا تولیدی و کارگاه و کارخونه و فرصت شغلی مختلف فراهم کنن. 

جمعیت کشور ما انقدر زیاد هست که اگه تحریمم باشیم و صادرات ممنوع بشه،بازم با مصرف داخلی خودمون چرخ تولید می چرخه. اما افسوس که دلشون برای جوونا نمی تپه. 

خیلی دلم می خواد می تونستم و فرصت شغلی فراهم می کردم. به نظرم توی روزگار ما، اجر کار آفرینی از شهادت هم بالاتره!

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
بچها... من تو فیلمو دیدمش... انگار خیلی جاهاش سانسور شده بود ک تو اهنگ چاوشی ک از pmc پخش میشه قسمتا ...

یکیش فائزه عروسش بود .مادر فائزه میگه اون شب اونو تو حیاط خونشون خاک میکنن 

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
2738
در کل به نظرم این که بزرگترین معضل جامعه یما بیکاری هستش ،سر جاش می مونه.وقتی یه جوون میره سر کار، م ...

خود غمناز یه جا اشاره میکنه ک عبدالمجید رفت دنبال درس دین

واقعییت هم همین بود خود معلم ها باعث شدن ب بیراهه کشیده بشه چون جواب درستی به سوالات دینیش نمیدادن و سنی و شیعه رو جدا میدونستن اینم باعث میشه جلاد بشه حمید رو مجبور میکنه وقتی عقد کردن با فائزه فرار کنن و برن بلوچستان اخرشم میگه این دختر شیعه اس باید بکشیش تا تو رو جانشین خودم بکنم

بعد این مادر فایزه این چیزارو از کجا میفهمه؟ کی بهش میگه؟ 

نمیدونم شاید حمید تو اعترافاتش میگه چون همدیگه رو ملاقات میکنن بعد دستگیریش

جایی خوندم خود عبدالحمید شهاب و میکشه. ..بعدشم خییلی خانواده رو تهدید میکردن  ..حتی فایزه با دو قلوهاش میاد پیش مامانش اما عبدالحمید زنگ میزنه تهدید میکنه که سر مادرشو میبره ...تو حالا خورشید که بچه هاش اومده بودن میگفتن غمناز خیییلی اذیتشون میکرده