2733
2734
سلام به همگی
فریبا جان اگه محدوده منزل شما به مدرسه دولتی بخوره نمیتونن رد کنن باید بنویسن الان بری خیلی دیر نشده ظاهرا سخت میگیرن باید اصرار کنی
آرامش هست، شادی هست، رقص هست، خدا هست.
shnia جان اسمت دقیقا چی تلفظ میشه ؟

بعدش کلاس بنیه چیه من نشنیدم ؟؟

من احتمالا میخام دخترم را نقاشی و ورزش مثل ژیمناستیک بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایا منم برم برای واکسن خیالم راحت بشه .....

بچه ها سخنرانی دکتر هلاکویی برای پرورش کودک 7 تا 13 سال را دانلود کنید به نظرم مفیده
جز کلاسهاییکه مدرسه پسرم گذاشته آمادگی بنیه برای سال بعد هم هست.... دقیقا نمیدونم چیه ولی مرور درس امسال و گوشه ای از دروس سال آینده هست.... حالا پسرم پیش خونده نمیدونم خوبه بنویسمش یا نه...

استخر و شنا که برای هماهنگی دست و پا و درمان اختلالات رفتاری عالیییییییییییییییییه بخصوص تمرکز....

سلام دختر منم تیر86 به دنیا اومده امسال میره کلاس اول اسمشو تومدرسه غیر انتفاعی نوشتم پارسال برای پیش دبستانی دولتی نوشتم اینقدر سخت گیر بودن که بچه ها وسط سال دیگه نمیرفتن مدرسه از شانس ما هم اطراف ما دیگه مدرسه دولتی نیست که به ادرس ما بخوره برای تابستون هم کلاس موسیقی ونمایش وخلاقیت نوشتم
دوستانی که میخواین شاهد ثبت نام کنید دلیل خاصی داره ؟ منظورم اینه از لحاظ اموزشی فکر میکنید شرایط خوبی داره ؟
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
اتفاقا خیلی هم نباید به بچه ها فشار بیاریم برای آموزش . این حرف من نیست روانشناسان عقیدشون بر این هست که سن 7 به بعد تو یک رشته یا دو رشته به صورت مداوم و کم کم میتونیم آموزش داشته باشیم اما تفریح نباید حذف بشه
که بچه زده بشه

سمینار پرورش و تربیت فرزند را از فرهنگ هلاکویی از سن 7 تا 13 سال حتما دانلود کنید مفیده
http://dr-hoolakouee.blogsky.com/
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=462855

اگه شما هم برای بچه ها و تربیتشون تو این سن سخنرانی مفیدی سراغ دارید معرفی کنید ما هم استفاده کنیم
ممنون حنا جان

من به خاطر اینکه معلمهای مدرسه شاهد مثل مدارس دولتی با تجربه وخوب هستن ثبت نام میکنن وهم اینکه خیلی کلاسهاشون شلوغ نیست وچیزهایی رو که لازمه رو به بچه ها اموزش میدن یه جورایی مطمئنم از مدارسشون
غیر انتفاعی هم هر جایی خوب نیست انگشت شمارن مدارس خوب غیر انتفاعی که به من مسیرشون خیلی دور بود واصلا برام نمیصرفید اونجاها بزارم بقیه غیر انتفاعی ها هم پول الکی میگیرن

انشاله همه بچه ها موفق باشن
فشار برای آموزش درسته ولی بدون فشار و تفریح خیلی هم مفیده....

الان پسرم آکادمی هوش میره خیلی بازیهای جالبی میکنن همه بازیها دقیقا برای هماهنگی بیشتر دو نیمکره راست و چپ مغز هست... دقیقا لیوان چینی هم پیش دبستانی پسرمم داشت که مدرک فدارسیون هم بهشون دادن الان اینجا هم دارن یا معکب که من اصلا بلد نیستم خیلی هم بدم میاد اینقدر خوب برای بچه ها توضیح داده و یاد میگیرن که حد نداره بچه ها بازیهای فکری گروهی انجام میدن تو کلاس هم نیستن زیر آلاچیق تو فضای باز...

تیر و کمان هم نه فقط یه بازی که تمرکز و صبر و دقت بچه رو بالا میبره. شنا هم که بهترین ورزش برای درمان اختلالات حسی حرکتی هست همون که وقتی بچه میره کلاس اول نقطه ها رو جابجا میزاره یا اعداد رو در جهت مخالف مینویسن!!!

مدل هواپیما که من سوال کردم بچه ها خودشون چوب مخصوص رو میبرن میچسبانن و رنگ میکنن بعد هواپیمای دست سازشون رو به پرواز در میارن... فوق العادس بخصوص برای پسر بچه ها...

من اردیبهشت پارسال هم پسرمو بردم برای تست و ارزیابی اختلالات حسی حرکتی که خدا رو شکر مشکلی نداشت ولی این دلیل نمیشه که تابستان رو به بطالت بگذرونه!!!

آموزش چرتکه هم چون تو پیش بهشون جمع و منها و بزرگتر کوچکتر یاد دادن دلم نمیخواد پس روی کنه میخوام بهتر بشه ثبت نامش میکنم البته 1 روز در هفته هم هست فکر نمیکنم فشاری وارد کنه این کلاسها؟؟؟؟؟

بازم خوشحال میشم اگه موردی هست بهم بگین دلم میخواد با شماها که دختر و پسر همسن پسرم دارین مشورت کنم...

من امروز صد در صد تصمیم گرفتم که دولتی ثبت نامش کنم البته ما مشهد هستیمو مدارس خوب زیاد بهترین غیرانتفاعی مشهد که امام حسین 20 فروردین ثبت نامش تموم شده خیلی حیف شد چون تا خونه ما ده دقیقه هم نیست
غیرانتفاعیهای دیگه هم تا جائی که تجربشو دارم فقط خلوت بودنش حسن و معلمهاش اکثرا تازه کار هستن یا اصلا رسمی نیستنو تجربه کافی ندارن
بهر حال امیدوارم همه کوچولوهامون سال خوبی رو شروع کنن و موفق باشن
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
امروز رفتم کلاس چرتکه را تحقیق کردم خواستم که اسم بچمو بنویسم

ترم یک : یک روز در هفته به مدت 12 هفته که میشه 3 ماه برگزار میشه
هدف هم که اموزش ریاضی هست
تو برگش نوشته که باید اعداد را به انگلیسی تا 9 بدونند
به من گفتند هزینه ترم یک هم 110 هزار تومان هست (هزینه وسیله و اموزش)

یک سی دی هم داره که دادند ببینیم و تشویق بشیم که ثبت نام کنیم

رفتم مدرسه با مدیر صحبت کردم گفت خوبه بنویس
اما معلم پیش دبستانی شک داشت میگفت شاید تو مدرسه دوگانه بشه بچه از لحاظ اموزشی و کلا قاطی کنه که سخته

حالا خودم هم مردد هستم اما بیشتر فکر میکنم مفیده لطفا شما هم نظرتو بگید

شنیا جان ممنون از لطف و اطلاع رسانیت
بچه ها من شنیدم بعضی غیر انتفاعی ها معلم های ناواراد که باهاشون آشنا هستند را میپذیرند باید سابقه معلمش را دربیارید

سلام.
دختر من متولد 15 آذر 85 و امسال میره اول ابتدایی.
واکسنش رو هنوز نزده ولی تا آخر هفته بعد و شاید هم همین پنجشنبه بریم برا واکسن زدن.
امروز از مدرسش زنگ زدن که بیا کارت سنجش رو بگیر ظاهرا یکی از مراحل سنجش اینه که حتما باید واکس یزنه و کارتش تکمیل باشه
باران رحمت خدا , همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم............
سلام خانومی... پنجشنبه رو مگه تعطیل رسمی کردن؟
مدرسه گل دختری که خیلی وقته تموم شده... امروز هم رفتم برای کارت سنجش .. ظاهرا باید حضوری برم .منم اصلا اطلاعی ندارم . فقط میدونم که تا نوبتمون بشه کلی طول میکشه.
من دخترم رو الان 6 جلسه میشه که کلاس شنا گذاشتم.. امروز هم قراره برم برای ثبت نام کلاس زبانش...
و نقاشی هم توی ذهنم هست..
دختر من تپلیه میخوام یه کلاسی هم ببرم که لاغر بشه احتما داره کلاس رقص یا باله بذارمش..

ما گرگان زندگی میکنیم بعید میدونم که اینجا کلاس چرتکه داشته باشه اگه داشته باشه عالیه حتما میفرستمش. باید پیگیری کنم.
باران رحمت خدا , همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم............
2706