2733
2734
عنوان

خواهرم میگه دوتایی بریم کیش چطوری به شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 20 پست
خوب با شوهراتون برید

زیاد رفتم ولی با خواهر اصلا 

فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بجه ۴ ساله رو بذاری. عادت دارن؟

یکی مهد میره اون یکی هم مدرسه 

فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
من فقط نگران فیسای مادر شوهر خواهر شوهراتم🤤  بگن الهی پسر طفلیمو با تو تا بچه گذاشته رفته و.. ...

آره ولی از نظر روحی لازم دارم واقعا

شوهرم خودش تا حالا تنها رفته کربلا با مامان و باباش 

نمیدونم موندم چی بگم