2733
2739
عنوان

کیا از الان خرید عیدشونو شروع کردن 🤗👗👖👕👜🛍👞👠👡👛

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندم ماه پیش دوتا شومیز خریدم گذاشتم کنار...ماه پیش یه مانتو پاییزه مناسب عید خریدم گذاشتم.دیروز ...

باز تو خیلی زرنگی بیشتر خریداتو کردی اما من چی فعلا هیچی نخریدم هوا هم سرده حس بیرون رفتن نیست دوست دارم یکم که هوا خوب شد شروع کنم به خرید کردن عید😊🤗

2728
باز تو خیلی زرنگی بیشتر خریداتو کردی اما من چی فعلا هیچی نخریدم هوا هم سرده حس بیرون رفتن نیست دوست ...

چون دم عید شلوغ و گرونه..من هرچی میدیدم که مناسبه خریدم گذاشتم کمد.اینطوری از نظر مالی هم بهم فشار نیومد

2740

منم ١٥ روز مونده به عيد بايد زايمان كنم خيلي موقعش بده نميدونم چطوري خريد كنم و عيدو چيكار كنم هرسال عيد خريد كردم امسال نميدونم بايد چيكار كنم. البته باز با اين شرايط شكمم يه مانتو جنس پاييزي واسه عيد خريدم اميدورام بتونم بپوشم باز شال و شوميز و يه سري چيزا مونده

منم ١٥ روز مونده به عيد بايد زايمان كنم خيلي موقعش بده نميدونم چطوري خريد كنم و عيدو چيكار كنم هرسال ...

خب بقیه شو هم بعد ۱۰ روز زایمانت احتمالا بتونی بخری البته اگه توان خریدشو داری اگه هم میتونی از الان برو بخر ولی درکل فکر کنم بااین شرایط خیلی سخت بشه بتونی تو خیابونا بگردی🤔😥

2706