2737
2739
عنوان

(خبر)آیا ویروس کرونا به ایران آمده است؟(خبر)

| مشاهده متن کامل بحث + 8689 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا برا یه جشنواره گفتن از چین میخوان بیان همدان فرماندار یا استاندار همدانم گفته یا بنوازید عقب یا ...

فعلا درهای ورود و خروج چین رو بستن و مردمش رو قرنطینه کردند نمی تونن مسافرت برن

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️
2728
خو کدوم احمقی سوپ خفاش میخوره 😨😨😨😷

من چندتایی کلیپ دیدم مار و سوسک و کرم هشت پا زنده میخوردن همین چینیا یه مسابقه گذاشته بودن که اگه قحطی بیاد چه جوری شکمشون سیر میکنن عقرب و هزارپا زنده زنده میخوردن 😨😨😨😨

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
2740
7 روز دوره ی پنهان بیماریه. بعدشم چندروز فقط تب و سرفه دارن

خاک تو سرشون هر چی گیرشون میاد رو میخورن اح

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
برسیشونم دیدیم،یکی و چک میکردم بدون هیچ حفاظ یا پوششی،۱۰تا از زیر دستشون رد میشد بدون ویزیت وطنم پا ...

یه تب سنج تو حلق ۱۰۰ نفر کرد

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
عزیزم حقیقت چرا ناراحت میشید جنگ روانی نیست هر لحظه امکان شیوع در همه نقاط دنیا هست

بله ميدونم به لطف مسئولين بي عرضه مطمئنم ب اينجا هم ميرسه ولي چ كاري از دست ما برمياد جز اعصاب خوردي برا خودمون با حرفا و تاپيكاي ما مگه واكسنش توليد ميشه؟

تنها اين موضوع نيس كلا ب هر چي پيله بشه يه بند تاپيك زده ميشه مث ترشي انبه اقاي فردوس 😐

من چندتایی کلیپ دیدم مار و سوسک و کرم هشت پا زنده میخوردن همین چینیا یه مسابقه گذاشته بودن که اگه قح ...

تهش اینجور میشه دیگه همه چیز که خوردنی نیست

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
یه تب سنج تو حلق ۱۰۰ نفر کرد

این لابه لاها ایدز نگیریم از وسایل اینا صلوات

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
بله ميدونم به لطف مسئولين بي عرضه مطمئنم ب اينجا هم ميرسه ولي چ كاري از دست ما برمياد جز اعصاب خوردي ...

بیشتر برای اطلاع رسانی هستش عزیزم

فعال در عرصه زیبایی  
2706