2737
2739
عنوان

دلم میخواد فکمو بِکَنَم بندازم دور....

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 39 پست
ژلوفنحتی از اون قرمز بزرگا

اگه اشتباه نکنم دکتر برام  ایبوپروفن تجویز کرده بود

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
دندون درد خیلی سخته.انگار مغزتو دارن سوراخ میکنن.

وای آره وحشتناکه‌..هم عصب کشی کرد هم پر کرد اصلا ی وضعیتی شده عفونت هم داره

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب زایمان دو سه روز درد داشتی؟ 🤔🤔

شبی که زایمان کردم قبلش دو سه شب قبلش درد داشتم ..تواین احوال من داری تفتیش میکنی؟؟ من چهارساله اینجام ی بارم ننداختنم بیرون اهل دروغ و سرکار گذاشتن هم نیستم 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

همسر من پارسال يه جا عصب كشى كرد همش درد داشت، هرچى هم ميرفت پيشش هى ميگفت تا دوماه درد طبيعيه مسكن بخور وقتى رفت پيش دكتر خودش بهش گفت دكتره از سه تا ريشه عصب يكيشو جا انداخته نفهميده، براش درست كرد اصلا از مطب اومد بيرون هيچ دردى نداشت الان تو مطمئنى دكترت ماهر بوده و عصب همه ريشه هاى دندونتو درآورده؟ اينهمه درد طبيعى نيست 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2742
همسر من پارسال يه جا عصب كشى كرد همش درد داشت، هرچى هم ميرفت پيشش هى ميگفت تا دوماه درد طبيعيه مسكن ...

نمیدونم ووالا ببخشید بلانسبت زنه انقد غیبت مبکرد اصلا هواسش به دندون من نبودن رفتم بیمارستان

تفتیش؟؟  میگم قرص بنداز بالا خوب میشی میگی تفتیش؟

2740
نمیدونم ووالا ببخشید بلانسبت زنه انقد غیبت مبکرد اصلا هواسش به دندون من نبودن رفتم بیمارستان

يه عكس OPG بگير به يه دكتر ديگه نشون بده شايد از همين باشه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود