2737
2734
ساعت 3 شبه و من مثل دیوووونه ها دارم نی نی سایت و اینترنت و بالا پایین می کنم. بعد از کلی بحث با همسری در مورد مهد های شهرک که یه کم بهمون دور هستند، بالاخره با نشون دادن عکس های مهد مهستان راضیش کردم که بریم ببینیمش. دخترم دو سالشه.خیلی نظر خوندم ولی همه جور نظری پیدا می شه در مورد این مهد. فردا بعد از ظهر قراره بریم، حیلی وقت ندارم. کممممممک. راضی هستین از این مهد؟ با کفش بودن بچه ها یه کم برام عجیبه؟ آموزش زبان هم واقعا با بازیه یا به بچه فشار میارن؟؟؟ممنووووووون
گل رز مامان عزیز پسر من الان 1 سال و نیمه اینجا می ره اولش کلاس نوپا بود . دختر شما هم تو کلاس نوپا می ره تا 3 سال تموم شه مربی نوپا مریم جون حدود45 سالشه و دوتا بچه بزرگ داره ولی واقعا بچه ها رو دوست داره و از جون و دل براشون مایه می زاره خیلی لالا پیش پیششون می کنه البته تو این کلاس اموزش خاصی ندارن ولی بهشون خوش می گزره تو این کلاس هم چون کفش فومه بدون کفش هستن. از 3 سال به بالا زبان دارن البته اجباری نسیت می تونی زبان ننویسی سیستمشون هم خوبه من راضیم به بچه فشار نمی ارن ولی یاد می گیره من از اموزش زبان پسرم راضیم .البته درکل از مهد راضی هستم . ساعت کاریشون تا ساعت 4 هست که از 3:30 دیگه بچه ها رو می ارن توی هال که بیان دنبالشون
اگر دخترت تا حالا مهد نرفته این رو هم بدون که یک دوره خیلی پشت هم مریض می شه. ضمنا کلاس مریم جون خواب هم دارن
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728