2737
2734

میخوام مهریه امو بزارم اجرا..از یک وکیل اشنا پرسیدم میگ اگ مالی به نام مرد نباشه اجرا گذاشتن مهریه فایده نداره

درسته؟؟الان من مهریه امو میخوام ینی سه سال به پاش سوختم و انقد اذیتم کرد طلاقم بده بره پی خوش گذرونیش؟؟انصاف نیس بخدا

شغلش ازاده،یک مغازه داره و درامدشم متغیره یک بار میبینی برجی ۱۰تومن کار کرد یک بار میبینی هزار تو جیبش نیس..یک زمین داره ک اگ زرنگ تر از من باشه رفته زده به نام باباش

مال منم شغل آزاده هیچی نداره

هشت تاپیشپرداخت زدن پتج ماه یه سکه از هیچی بهتره

عزیزم فکر کردی اموال داشت دو دستی تقدیم تو میکرد؟

فورا میزد به نام کس دیگه هیچکاریم نمیتونستی بکنی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه از تاریخ انتقال سند زمین کمتر از ۲ ماه گذشته باشه با دعوی فرار از دین ب نام خودش برمیگرده (اگه ب نام پذ

درش ک از افراد درجه یکش هست زده چ بهتر چون ثابت میشه معامله صوری و برای فرار از دین بوده) بعدم شما گردش حسابشو معرفی کن قاضی برات چندتا پیش و بقیشم قسطی میبره

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2731
مال منم شغل آزاده هیچی نداره هشت تاپیشپرداخت زدن پتج ماه یه سکه از هیچی بهتره عزیزم فکر کردی ام ...

اره میدونم خوبه همون ماهی یک چیز ناچیزی هم بده راضیم

الان یک هفته اس قهریم من ک تصمیم به طلاق گرفتم و اون نمیدونه فک کردم باخودم تا اون اقدام نکرده من زود تر برم زمینو بگیرم ازش

اصلا اینطور نیس اول نفقه بزار اجرا بعد نفقه مهریه رو ..مهریه عندالمطالبه ب زن تعلق میگیره حتی اگ نداشته باش نهایتش از بین کل سکه هات ۳یا۴تا پیش پرداخت میشه مابقیش هر۶ ماه ی سکه تا اگ نداد  جلبشو بگیر بنداز زندان خیلی راحت اون وکیل هم خواسته شما وکیل بگیرید ولی خیلی نامفهوم بهتون مطلبشو رسونده

2738

حساب بانکیاشو درخواست بده چک کنن. واینکه در هرصورت بسته ب شرلیطش یه پیش قسط درنظر میگیرن. بقیش ماهی یا چندماه یبار

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند
اگه از تاریخ انتقال سند زمین کمتر از ۲ ماه گذشته باشه با دعوی فرار از دین ب نام خودش برمیگرده (اگه ب ...

نه فرار از دین اصلا راحت نیست

تا دادگاه مرد رو محکوم علیه نام نبره مرد میتونه انتقال بده و اصلا فرار از دین محسوب نمیشه

انتقال میده و یه وکیل میگیره قشنگ دورش میزنه 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
چ خوب پس میتونم یک کاری بکنم

بله برا هر شغل و هر موقعیتی تو قانون تعریفی هست.شما حساب بانکیاشو معرفی کن قاضی نامه برا بانک میده گردش مالیش ک بالا باشه برات ی حکم عادلانه میدن فقط ببین با کدوم حساباش کار میکنه

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2706