2737
2734

ببینید حق دارم یا نه

خاهرشوهرم ۲۰ ساله ازدواج کرده ک بچه نداره من اوایل باهاش خوب بودم 

ولی وقتی بچه دار شدم هفته ای دوبار میومد خونم سر زده ک بعدش همسرم تذکر داد بهش ک سرزده نیاا...نوزادم ک میدونید شب و روزش معلوم نیس اقا من تا ۶ صب بیدار بودم عصرا میخاستم بخابم خانوم زنگ میزد ی مدت با صدای زنگش بیدار نمیشدم زنگ مامانم اینا رو میزد میومد از تو جاکفشیم کلید میگرفت میومد بالاسر منو بچم مینشت تا بیدار شیم دیگه ازش متنفر شدم الان چشم ندارم ببینمش دلمم نمیخاد دست ب بچم بزنه خیلی کینه گرفتم ازش عذاب وجدان دارم

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بارم شنیدم داشت بد منو ب مامانش میگفت متنفر شدم ازش  دست خودم نیس حالم بهم میخوره ازش

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
2728

میومد تو خونت؟؟با آدم پررو با پررویی رفتار کن .فقط همین عذاب وجدانم نداره

Bir derdim var artik tutamam ichimde.gitsem nereye kadar .kalsam neye yarar.hich anlatamadim hich anlamadilar.herkes neden dushman .herkes neden pishman ?unutduk hepsini.nuhun nefesini.gelme yanima sen bashkasin ben bashka💔mor ve otesi
2740

حق داری‌

ولی کینه به دل نگیر .

چون کینه مثل اسیده اول ظرفشو میسوزونه بعد خودشو

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

منم مادرشوهرم خییییییییللللللللسیییی خوبه ولی بخاطر رفتارای اینجوریش از چشمم افتاده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
الان رابطتون چطوره؟

من اصلا محلش نمیدم اونم دیگه پسرم ک غریبی کردنو یاد گرفت نیومد خونم

2706