2737
2734
عنوان

بچه ها ب نظرتون برم دم در خونشون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 62 پست

حتما حتما بگو. وای از این زباله انداختن متنفرم.

این بیشعورا مگه خونشون سطل آشغال ندارن؟

همسایه بالایی ماهم همش کیلو کیلو پوست آفتابگردون میریزه پایین. همه تراسمون پر از پوست تخمه شد😭

بگو این ساختمون دیواراش نازکه. سر و صداتون خیلی میپیچه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فکر کردم فقط همسایه بالایی ما اینجوره. پس همه ازین همسایه ها دارن. من که اعتراض کردم بهشون گفت همسایه بالایی هم ما رو اذیت میکنه. گفتم چون اون شما رو اذیت میکنه شما باید ما رو اذیت کنی🙄🤔

دقیقا منم همین مشکل دارم ۲.۳بار تذکر دادیم فایده نداشت بدترم کردن.۲۴ساعته وضع همینه اینحا

منم میترسم برم بگم بدتر کنن بخدا الان از سردرد نمیدونم چیکار کنم

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2728

همسایه ماهم این شکلیه البته بچه نداره خودشون همششش وسیله هاشو میکشه روزمین اون روز مادرشوهر پدرشوهرم اومده بود مادرشوهرم میگفت خوب برین بهشون بگو گفتم خجالت میکشم برم بگم میگه برو الکی بگو پدرشوهرم مریضه لطفا سرصدانکنین😂

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤
چی بگم ک ناراحت نشن؟ 

ناراحت نشن!!!!!!؟ از سردرد هات بگو از تو خواب پریدنات بگو از پرده کثیفت بگو !واااااا🙁

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
خب اخه تو خونه ویلایی هم کسی ساعت 12 شرو ب جاب جایی اسباب سنگین نمیکنه

ادم تو خونش ممکنه هرکاری بکنه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من ازصدای تلویزیونشون آسیم😫😫

بعدم اینکه بایچیزی دائم میکوبن زمین نمیدونم چرا این کوبیدنه تموم نمیشه

الان دوساله دیگه بایدتموم میشد😑😑😑😑

خدایا بغلم کن داغونم،بغلم کن🍂   خدا🖤
2738
چطوری زباله انداختن پرده هاتون کثیف شده 

پشت خونه اونجایی ک بالکن هست ی بیابونیه بضی همسایه ها شعورشون نمیرسه ک زباله هاشون رو نریزن ایشون دم ب دیقه اشغال میریزه بعد منم چون طبقه اولم بالکنم از تمام طبقات بالایی بزرگ تره و جلو تره نیمب از شیره زباله هاش ریخته رو پرده هر چی میشورم نمیره... تا نون خورده هاشونم میریزن تو بالکن من

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
منم میترسم برم بگم بدتر کنن بخدا الان از سردرد نمیدونم چیکار کنم

کاملا میفهممت واقعا رو مخه کلافه کنندس..من گاهی گریه میکنم خیلی اعصابمو خورد میکنن..خونرو گذاشتیم برا فروش بریم ازینجا..ولی بفروشیمم نصف این خونرو هم نمیتونم بخریم 

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..

بگو دوزازجون میگرن دارم صدای کمم اذیتم میکنه...

حالا بگی بهتره تا نگی...

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||
بگو این ساختمون دیواراش نازکه. سر و صداتون خیلی میپیچه. 

این خوبه

همسایه ماهم این شکلیه البته بچه نداره خودشون همششش وسیله هاشو میکشه روزمین اون روز مادرشوهر پدرشوهرم ...

وای منم خجالت میکشم

ناراحت نشن!!!!!!؟ از سردرد هات بگو از تو خواب پریدنات بگو از پرده کثیفت بگو !واااااا🙁

بذار میرم میگم بخدا من خودم خیلی مراعات همسایه هامو میکنم ک ی دفعه ازم دلخور نشن

2706