2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیشه ‍اونم آدمه دیگه ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

باهاش مهربون باش سعی کن خیلی وابسته خودت باشه

بگو بخند کن باهاش 

احترامشو نگهدار و با احترام همیشه نظراتی ک مخالف هستی رو بهش بگو ن با دعوا

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2738

به نظر من باید هر جور نقشی واسش بازی کنی ،به موقع دوستش باشی ،به موقع مادرانه و خواهرانه باهاش رفتار کنی بده موقع مث دوست دختر و نامزد ش باشی  به موقع واسش عشوه بیای ،به موقع زن خونش باشی  

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

مرد از زنش احترام و توجه میخواد ،اگه به نیازهاش اهمیت بدی و واقعا خودتو با همسرت توی یه سنگر ببینی و از خانواده و فامیلش پیشش بدگویی نکنی ،به خودت و تناسب اندام و تغذیه ات اهمیت بدی او ناخاداگاه تنها با شما عشششق میکنه البته به ذات. مرد هم ربط داره ،اگه ذات شوهرت خوبه اینکارا رو بکن و هرگز به این.موضوعات فکر نکن به خیانت و نامردی و اینا....

اونحور که همسرت میپسنده باش

2706