2733
2734

اوایل جونش واسم میداد همش بوس وبغل ونازم میخرید ولی الان بعد هفت سال بکل اخلاقش عوض شده شوهری که اگه دور بود ازم پنجاه بار زنگ میزد وحالمو میپرسید اماحالا یکبارم زنگ نمیزنه به گوشیم،از صبح تاشب که سرکاره،چند وقت پیش خواب بد دیدم چون اقاجدامیخوابه از من ،سریع بیدارشدم ورفتم پیشش دیدم یه گوشی دستش بود وداشت پیام میداد ومن گفتم تو که بیداری اومده بودم بیدارت کنم اماوقتی برگشتم سر جای خودم بخوابم دیدم هم گوسی خودش وهم من بالای سر خودم متم زده بود رفتم پیشش کلا پتو رو کشیده بود رو سرش که انگار خوابه گفتم خوب باکی صحبت میکردی سر صبحی اون گوشیو از کجا اوردی،چون همرنگ گوشیش بود شک نکردم که همون جا گوشیو ازش بگیرم لعنتی،واون کلا حاشا کرد وگفت تو خیالاتی شدی ودستشو رو تمام ایلت قران میکشید اگه من کسیو دارم قران جمم کن،خیرسرش نماز خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی شک دارم که کی از سر کارش تعطیل میشه چون بگفته خودش ساعت هشت یا نه شب ،قبل در اتاقم قفل میکرد به بهونه این که بچه اذیت میکنه ونمیزاره بخوابم ؟الانم از سر کار میاد نه حرفی نه چیزی شام میخوره میره میخوابه،دیگه از همون روز که باهاش قهر کردم یه پنج روزی هست بعد یک سال میاد کنارما میخوابه ،بچهامن تو شهر غریبم وبه خاطر مشکلات مادی یه مدت شوهرم ازم دور بود والان پیش همیم فقط بگید گوشیو چطوری ثابت کنم که داشته ومن خیالاتی نشدم

2740

دیشب شمارهای تماسشو نگاه میکردم دیدم اون موقع که من رفتم مغازه نزدیک خونمون به یه شماره که به نام شرکت سیو کرده یه تماس داشته ودرحالی که شرکت روز جمعه بستست،چکارکنم چطوری سراز کارش دربیارم

خیلی شک دارم که کی از سر کارش تعطیل میشه چون بگفته خودش ساعت هشت یا نه شب ،قبل در اتاقم قفل میکرد به ...

باید همون لحظه میگرفتی.

این مردا چه مرگشون شده😞😞😞

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.
دیشب شمارهای تماسشو نگاه میکردم دیدم اون موقع که من رفتم مغازه نزدیک خونمون به یه شماره که به نام شر ...

اون شماره رو ذخیره کن ببین تلگرامی چیزی نداره؟

🖤حضرت علی علیه السلام🖤میشه اگر دوست داشتید برای شفای دخترم دعا کنید.