2752
2734
عنوان

ختم سوره واقعه از روز دوشنبه اول ماه قمری

| مشاهده متن کامل بحث + 25553 بازدید | 350 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تمــــــوم شد.... 

با اینکه یه روزایی خوندنش تو تایم خاص و بدون صحبت برام سخت بود ولی از دیروز تا خود امروز دلم هزار بار گرفت از این تموم شدن...

حس عجیبی که بابت این ختم بعد از مدت ها بهش رسیدم انقدر شیرینه که جدای از حاجتی که گرفتم اندازه تموم دنیا برام ارزشمنده...

امیدوارم این احساس رو بتونم برای همیشه نگه دارم...

برای همگی آرزو میکنم که همه ی خواسته هاشون ختم به خیر شه، به خصوص استارتر ک اگ نبود نه ب حاجتی میرسیدم و نه این حس خوب درونم بوجود می اومد...

❤ اللهم صل علی محمد و آل محمد❤ 

لبخند تـــــــو را چند صباحی است ندیدم/ یکبار دگر خانه ات آباد بگو سیـــب
تمــــــوم شد....  با اینکه یه روزایی خوندنش تو تایم خاص و بدون صحبت برام سخت بود ولی از دیروز ...

سلام عزیزم خدا رو شکر که حالت عالیه😍

خدا رو شکر که به خواسته دلت رسیدی❤

انشالله همیشه حال دلت عالی باشه و به زودی همه مون بیایم اعلام‌کنیم حاجت روا شدیم و حاجتمون روا میشه انشالله 😍❤😇🤲🌹

سلام عزیزم خدا رو شکر که حالت عالیه😍 خدا رو شکر که به خواسته دلت رسیدی❤ انشالله همیشه حال دلت عال ...

سلام، ممنونم😘 ان شا الله❤

امیدوارم تک تک بیایید و اعلام کنید که به حاجتتون رسیدید و همه حس و حالشون خوب بشه و من رو هم تو حستون شریک کنید. 😘

لبخند تـــــــو را چند صباحی است ندیدم/ یکبار دگر خانه ات آباد بگو سیـــب
اما من سرچ کردم نوشته بود اعمال حیض مثل جنابت می مونه ۷ تا آیه باید خوند چون کراهت داره

عزیزم اگه وضو بگیری تو وقت اذان بخونی،کراهت ک نداره هیچ،بلکه مستحبم هست

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

دوستان قبول باشه ان شاءالله 🙏🙏🙏

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲