2733
2739
عنوان

بیاین داستان آشناییتون با شوهرتون تعریف کنید😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2302 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو اواکس با شوهرم اشنا شدم اینرنتی و الان ۶ سال زن و شوهریم و دوتا دختر دارم عزیزم کوئیز چیه چه ...

خیلی خوبه بازیش

خیلی هم معروفه دانلود کن حتما خوشت میاد

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2731

داداش دوستم بود وای خدا یعنی یادش میوفتم میخام دهن خودمو پاره کنم😂شوهرم بعدازچندوقت باکلی خجالت گفت من میخوامت اگ راضی هستی مامانمو بفرستم خونتون وای منم ازبس هول شده بودم یهو گفتم من دوست پسردارم شرمنده😕 گفت مطمئنی داری چون نداشتم واقعا خواهرشم صمیمی ترین دوستمه اگ داشتم قطعا دوستم خبرداشت نمیدونم چیشد مثل بز برگشتم زول زدم تو چشماش گفتم من دوس پسردارم😕 خدانیاره واقعا 😂خل بودم فکرکنم بیچاره چندبارپرسید مطمئنی داری منم هی میگفتم اره پس چی😕🏃

2740
حالا که شوهر ندارم داستان اشنایی با دوسپسرمو بگمممم؟

بگو

ایشالا اگه خوبه همون قسمتت شه

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

دیدن عکس بنده با یه من سیبیل و ابرو 😂اونم چی رو تنه درخت تو گوشی شوهر عمم 

یادم میاد دلم میخاد بمیرم هر وقتم بهش میگم چی منو دیدی عاشق شدی غش میکنه از خنده فک کنم منو گرفته برا بخنده😕😕😕😕

تمام زندگیم خلاصه شده تو بودنت ❤
2706