2733
2739
عنوان

شما چندوقت یه بار میرید خونه مامانتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1242 بازدید | 146 پست
مانع دیدارم با خانوادم میشن تو بترداری بهم حمله کردن و فحاشی شوهرم پول هاش میده مادرش و برام خرج نمی ...

وای تسلیمشون نشو چرا بهشون رو دادی؟ به اونها چه ربطی داره اخه؟ چقدر پستن

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!

منم هردوماه 

غربت سختههه😭😭😭

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره دیگه داغونم 6ماهه دورم واقعا پیر شدم اخه هر روز میدیدمشون

😢😢

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!

هر روز میرم ولی تازگی اصلا حال بیرون رفتن از خونه ندارم هی زنگ میزنن برا چی موندی خونه شوهرم هر روز میگه پاشو ببرمت انگار برام اجبار شده

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
سالی 2بار

وای چقدر فاصله داری؟ چطور تحمل میکنی؟

2738
هرروز    

منم میخوام 😭😭😭 

یه مدت دلخوری بینمون بود یکسال طول کشید تا برم 

ولی دوماه پیش رفتم دیگه موند تا اگه خدا بخاد شش هفت ماهه دیگه میرم مجبورم میبرم خیلی دوره نمیتونم بزودی برم 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
منم هردوماه  غربت سختههه😭😭😭

سخخخخختتتتت

الان ۳ هفته است که نرفتم  من خیلی کم می رم

اذیت نمیشی؟

هر روز میرم ولی تازگی اصلا حال بیرون رفتن از خونه ندارم هی زنگ میزنن برا چی موندی خونه شوهرم ه ...

قدر اون شوهرو بدون

ماهی ۱ بار😑😑

😓

اذیت نمیشی؟

نه 

عادت کردم

من زیاد برم و بیام مامانم زیاد می خواد کنترل کنه بچه هامو دوست ندارم

از طرفی مدام باید غصه مشکلات شون رو بخورم زیاد نمی رم که روانی نشم

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2706