2752
2734
عنوان

متخصص ای قهوه یه لحظه لطفا کمک من میکنییید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2138 بازدید | 65 پست
نمی شه باید دق بدم شما رو تا خودمم ی کم کیف کنم

می ذاری از حرارت بیفته بعد دوباره می ذاری رو حرارت در چی؟ warmer اگه تا اینجا درست اومده باشی ایندفعه کف قهوه تا

لب قهوه جوش بالا میاد که باید سریع برداری از رو حرارت

نوش جان

گر همی خواهی که باشی یاد من

جرعه ای می نوش کن بر یـــاد من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی دوبار بزارم بردارم دراکولا؟
برداشتم بزارم سر د بشه یا مثل شیر که کف میکنه بزارم کفش بیاد پایین دوباره بزارم رو گاز هان؟؟
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
مرسی دراکولا جووون (حالا می نبود ی جرعه قهوه نوش کن بر یاد من)حتما
و ممنون از نیلو مهتاب فرزانه و..........................همه
دراکولا جان
چه مارکایی استفاده میکنی؟

از این دونه ای ها استفاده کردی تاحالا
وقتی دلم میگیره میرم سمت پیانو ، میبینم پیانو ندارم برمیگردم
البته زیاد کف نکرد ها وقط روش یه لایه قهوه ایه کمرنگ گرفت منم ترسیدم خراب شه خاموشیدمشولی خومزست
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2706