2737
2734
عنوان

ای جماعت رل نزنید 😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 45 پست
ربطی نداشت .دارم درمورد فرستادن میمون ب مریخ حرف میزنم الان 😒😒😒😒

ار ه😆

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یعنی ب کسی علاقه داری خبر نداره

ممنون

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
ازدواج باس سنتی باشه دختر پسر تو اون اتاق کناری اولین بار صدای همو بشنون و عروس خانم لپاش سرخ بشه😂

نخیر .ولی ب جایی برنمیخوره چند جلسه تحت نطر خانواده اشنا بشن ن اینکه چندین ماه اون وسط دل و قلوه بدن که داریم اشنا میشیم 😒😒😒😒😒

فقط خدا 
2742
خخخخخ کراش یعنی ی بازیگگری ادم معروفی هست خیلی دوسش داری رویاتو باهاش باشی ازدواج کنی ولی دست نیافتن ...

قدیما از این چیزا نبود

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد

والا ما دهه شصتی ها رل نمیدنستیم چیه 

دخترای خفن کلاس دوس پسر داشتن 

که از نظر من بچه مثبت و با حیا اینا خرااااب بودن .حالا طفلکیا فقط زنگ میزدن همین نه دیدنی نه لمسی نه هیچی 😂😂😂😂😂

تازه بعدشم توبه میکردن و هزاربار گوه خوردن که خدا ببخش 

الان که خیلی خرابه اوضاع 

تازه پسرای محلمون بدتر از داداشمون بودن مثل سگ گله رومون غیرت داشتن 

گذشت اونوقتا

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2738
والا ما دهه شصتی ها رل نمیدنستیم چیه  دخترای خفن کلاس دوس پسر داشتن  که از نظر من بچه مث ...

😂😂😂😂

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
والا ما دهه شصتی ها رل نمیدنستیم چیه  دخترای خفن کلاس دوس پسر داشتن  که از نظر من بچه مث ...

دوستی از حمل مواد مخدر هم جرمش سنگین تر بود

حالا چرا همش اخم میکنی 😂😂😂

هیس اعصابش خرابع😑

نخیر .ولی ب جایی برنمیخوره چند جلسه تحت نطر خانواده اشنا بشن ن اینکه چندین ماه اون وسط دل و قلوه بدن ...

خب این که شد همون چیزی که من گفتم دیگه ،البته الان هرکس مختار زندگی خودشه شاید یکی دوست داره رل بزنه ،عشق و حال کنه دل بده قلوه بگیره ،هرکس مختار زندگی خودشه ولی ازدواج سنتی هیجان انگیز  تره بنظرم البته کم خرج تر در دوره اشنایی😅

2706