2737
2734

عزیزم من رفتم دکتر اول برات یه ازمایش مینویسن،هورمون وویتامین و.....چیزای دیگه رو بررسی میکنن..من ویتامین دی وزینکم پایین بود،،ومکمل درموبلا داد بهم

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پارسال بخاطر رژیم، وحشتناک ریزش موگرفتم رفتم دکتر قرص اهن وزینک داد تأثیرنداشت. تا سه چهاربار حنا ...

عزیزم زینک و اهن سه چهارماه طول میکشه نتیجه شو ببینیم. مطمین باش اثر اونا بیشتر بوذه ایناهم که زدی مکمل بود

Prpچیه عزیزم میشه قشنگ توضیح بدی از ۵۰ ۴۰ شامپو لوسیون گرفتم فایده نداره 😭😭

خون ازت میگیرن یه سری فاکتور هایی ک تو رسد موثره بهش اضافه میکنن میزارن تو دستگاه ب کف سر تزریق میکنن

لوسیون اینا خیلی تاثیر خاصی نداره ، قرص مکمکل هم خیلی مهم و خوبه برو دکتر بسته ب نوع ریزش بهت میده

مثلا پرفکتیل و یا هیرویت جفتشون خیلی معروفن و جواب دادن

prp چندبار باید تزریق کنی با فاصله‌ی معین خیلی وقتا باهاش مزوتراپی هم میکنن ک یه تکنیکه دیگست کف سر با یه دستگاه  مخصوص میزنن ک باعث فعال شدن دوباره میشه 

استحکام موهات زیاد میشه ، رشد مجدد داره

اول بررسی میکنن هورمونی ریزش داری؟ ارثی هست یا نه

بعد طرح درمان معلوم میشه

یادم تورو فراموش..
2740

بخیسون بعد بزار تو مخلوط کن بعد بزار تو قابلمه ۳ کاسه اب بزار بجوشه بعد غلیظ که شد اشپال کن ابشه بزار تو آب پاش هر ۳ ساعت کم سرتو بزن تا ۵ روز اون موادم که اشپال کری بزن تو موهات خوب ورز بده بعد کیسه بزار رو سرت ببند چند ساعت هفته ی 1بار ۴ هفته انجام بده عالیه بخدا 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
عزیزم زینک و اهن سه چهارماه طول میکشه نتیجه شو ببینیم. مطمین باش اثر اونا بیشتر بوذه ایناهم که زدی م ...

قرص زینک و اهن ک خوردم ریزشم بیشترشد دیگه ادامه ندادم.بعدش حنا زدم

.....

من ۳ تا دکتر رفتم هیچ فایده ای نداره خودشون هم نمیدونن دلیلش چیه ، البته برای بعضی ها به خاطر تیرویید و مشکلات هورمونی هست اما اکثرا هیچ مشکلی وجود نداره ، آخرشم که به نتیجه ای نمیرسی و آخرش برای اینکه خودشون یه پولی به جیب بزنن میگن بیا مزوتراپی 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2706