2733
2739

انجیر خیس کن صبح به صبح ناشتا بخور؛الان اگه خیلی درد داری و نتونستی دفع کنی برو دوسه لیوان آب بخور ردیفه چون منم مث خودت به درد تو گرفتارم افتزاح یعنی میمیرم و زنده میشم یه چند لیوان که آب میخورم مدفوع نرم میشه و راحت دفع میکنم....راستی یه چیز دیگه یه سری شربتای ملین هم تو داروخانه هست برو بخر هروقت اینجوری شدی یه قاشق بخور راه میندازت اینا کارایی بود که من انجام دادم و جواب گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگا میوه خشک داری؟ بگو تا بگم

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2728
اگه الان داره بهت فشار میاد فقط قدم بزن راه برو نرم میشه داخل توالتم شیز ابو با فشار نگهدار رو اون ...

آب فشار دادم دادم رفت تو هوا 😢 به شددددت میسوزه 😭

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)
2738
آب فشار دادم دادم رفت تو هوا 😢 به شددددت میسوزه 😭

ببین آبو باز کن سر شیرو فشار بده تو..آب گرم باشه..وقتی رودت پر شد آبو ببند بلند شو.یه دقیقه راه برو بعد برو بشین زور بزن زود دفع میکنی

دیو ها وجود دارند من دیو ترسناکی به نام افسردگی میشناسم..بعضیا بدنشون ویتامین شعور کم داره ..کاربر قدیمی ام انقد منو نترکونین😠