2752
2734

اگر جلو کولر بخوابی مغزت یخ میزنه میمیری

تو نافت دست نکن یهو پاره میشه تمام دل و رودت میریزه بیرون این موردو تا چند وقت پیش فکر میکردم حقیقته که تازه مامانم بعد از اینهمه سال بهم گفت الکی میگفتم تو نافت دست نکنی فقط😐

😱😰😱

مامانم میگفت شورت نپوشی مثه فلانی ی زنه هست محلمون خیلی چاق بود ک ونت گنده میشه😑😑🤣🤣🤣

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیقا عین من یه لقبی خانواده ام گذاشته بودن روی من بخاطره نقص مادر زادی ک الان میخوام برطرفش کنم، خی ...

ایشالله ک بهتر میشی 

خیلی دلم میسوخت...

خیلی الانم یادم میاد ناراحت میشم

هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به بچه هاش نیست.عاشقتونم جوجه های خوشگلم🐥🐥
بله الانم سعی میکنم کامل بخورم. بخاطر اون قضیه نه کلا...😄😄

آفرین تو میتونی ایشالله یه خانم خشگل و خوش اخلاق قسمتتون شه✌😂😂😂😂😂😂

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2731
ایشالله ک بهتر میشی  خیلی دلم میسوخت... خیلی الانم یادم میاد ناراحت میشم

گاهی دلم میخواد نبخشمشون هم پدر هم مادر هم برادرام هم خواهرم هچیکدومشون رو نبخشم ک مسخره ام میکردن ولی بعد یادم میاد ک وقتی بزرگ شدم دیگه بهم این لقب رو نمیگن یا کمتر میشنوم و بخاطره کارایی ک برام کردن و اذیت کردنای من اوناهم میتونن منو نبخشن

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

یکی دیگه ام بگم خاله کوچیکم چون اونی فرم مدرسه امون قهوه ای بود و بعد مدرسه شدید خسته میشدم و خوابم عمیق میشد بهم میگفت خرس قهوه ای خیلی طول کشید که ننه ام کوبید دهنش و خیلی طول کشید که از دهن فامیل بیوفته...

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
ای جان عزیزم باور کن عاشقت شدم ک انقدر تو بچگی مسولیت پذیر بودی و میخاستی مدیریت بحران کنی😂😂😂😂😂 ...

ینی استرسی ک اون روز بهم وارد شد هیچوقت یادم نمیره تازه یادمه ب مامانم میکفتم طلاهاتم بیار(تو ذهن خودم میگفتم بعدا با پول طلاها بابا ی خونه دیگه بتونه بخره حداقل) بعد اون بندا خدا میگف بستنی خریدن طلا میخاد چیکار خخخخ اخرش بردمش بیرون ولی تا اخرشب همش منتظر بودم اتیش بگیره خونه

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁

خونه مون مورچه زیاد داره 

دخترم بزور شلوار و شورت میکردم پاش بهش گفتم اگه شورت یا شلوار نپوشی 

مورچه ها میان ناز ت رو گاز میگیرنن یا میرن تو نازت

به قسمت خصوصی بدن ش میگه ناز🤣🤣🤣

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
ای جان عزیزم باور کن عاشقت شدم ک انقدر تو بچگی مسولیت پذیر بودی و میخاستی مدیریت بحران کنی😂😂😂😂😂 ...

خخخخ فدات گلم🌹❤ولی همش با خودم میگم اخه چطوری اون دروغو باور کررم واقعا خخخخ هنوز تو کف خنگیم موندم مک

مرا عهدیست با جانان❤💍تیکر بارداری نیست😁
الهی عزیزم تصورش هم وحشتناک و درداوره 

تازه روزی که اومده بودن خواستگاری با خنده و طنز فراوان داشتن باهم تعریف میکردن باز اون روزووووو ....

ینی دلم میخواست سینی چایی بریزم رو پرشون ببینم خنده داره یانه ولی حیف که من شخصیت والایی دارم حیــــــــــف...  

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤

نوه عمم خیلی خوشگله و یک سال ازم کوچیک تر وقتی بچه بودیم بهم میگفت تو خیلی خوبی من دوست دارم بزرگ بشم میام خواستگاریت اما من خر عاشق شدم و ازش یادم رفت کلا چند سال ندیدمش یعنی اصلا رفت و امد نداشتیم وقتی عمم مرد تو تشییع جنازه دیدمش خیلی شوک شدم 

2706