2733
2734
تا چهل که هی زیباتر میشی اینو مطمئن هستم مخصوصا اگر به تغذیه و سلامت برسی

چطور تغذیه ای  و ارامش تاثیر داره من زیاد ارایش نمی کنم 

خدایا من فقط تورادارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چهل به اونور چی؟

نمیدونم چون خودم ۳۹ ساله هستم بدون حتی یک چروک

بعد چهل هم کسانی رو میشناسم که بشدت شاداب هستند 

جالبه مجردا غالبا شاداب ترند 

مادرها زودتر پیر میشن

😁
تا چهل که هی زیباتر میشی اینو مطمئن هستم مخصوصا اگر به تغذیه و سلامت برسی

اونی که من دیدم چها نشده صورتش افتاده بو د شایدم چهل بود 

خدایا من فقط تورادارم 
2731
نمیدونم چون خودم ۳۹ ساله هستم بدون حتی یک چروک بعد چهل هم کسانی رو میشناسم که بشدت شاداب هستند  ...

چروک نمی گم صورت لا غر میشه و گونه ها هم لاغر میشن ومی افته افتادگی صورت 

خدایا من فقط تورادارم 
چروک نمی گم صورت لا غر میشه و گونه ها هم لاغر میشن ومی افته افتادگی صورت 

نه عزیزم

پیری هم مرحله ای از زندگی هست ولی اگر سالم باشی و روحیه سالم داشته باشی زیبایی ات بیشتر میشه 

😁
2740
نه عزیزم پیری هم مرحله ای از زندگی هست ولی اگر سالم باشی و روحیه سالم داشته باشی زیبایی ات بیشتر می ...

من حسرت زیاد میخورم وغم گینم 

خدایا من فقط تورادارم 

من که حس میکنم هر چی سنم میره بالاتر خوشگل تر میشم😂 شاید باورت نشه ولی من حتی جاافتادگی صورت و اون خط های ریز افتاده روش و به خاطر گذر زمان و دوست دارم. برعکس بدترین سن از نظر قیافه را نوجوونی میدونم 😂

اول بگید تا چن سالگی جونم امروز همسایه قدیم رو دیدم صورتش افتادهدشده بود البته تقریبا ۱۰سال ازم بزرگ ...

عزیزم ربطی به سن نداره.من مادرم ۵۰سالشه تا پارسال همه فکر میکردن خواهرماس.حالا فکر نکنی مابزرگ نشون میدیم همه همیشه فکرمیکنن ماخیلی بچه ایم از رو قیافه.اما درعرض یک سال مادرم طفلک صورتش پره چروک شد بخاطر مشکلات خانوادگی.دل اگه خوش باشه صورت افتاده و چروک نمیشه

[QUOTE=121202012]من که حس میکنم هر چی سنم میره بالاتر خوشگل تر میشم😂 شاید باورت نشه ولی من حتی جاافتادگی صورت ولی واقعا بعضی ها تا سنشون بالا میره زیبا تر میشن  بعصی ها هم تو نوجوانی زیبان تا جوان میشن زیبایشون کم تر میشه 

خدایا من فقط تورادارم