2737
2739

من گذاشتم موهای طبیعی خودم بیاد 

دادم کوتاه کردن الان موهام مشکی و طبیعی خودمه

دلیلی نداره بدم رنگ کنن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
توروخدا دیگه موهاتون زرد نکنید 😬😬😬☝️☝️☝️

چراااا وقتی موهای خانمازردمیشه نشونه ی اینه ک داره عید میاد😁😁

میشه برای حاجتم صلوات بفرستید ❤،،،   کاربرقبلیم برای چهارمین باراومدم‌🙂دیگه نترکونیدانصافا اینبارموندم باشماره وایمیل کی بیام 😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوسال پیش عید رنگ کردم.توبه کردم که دیگه رنگ نکنم و تا حالام نکردم.مم بعدم نمیکنم.تا وقتی موهام س ...

رنگ یا دکلره

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2728
2740
توروخدا دیگه موهاتون زرد نکنید 😬😬😬☝️☝️☝️

اخرش همه زرد میکنن😆

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

با اجازه اسی 

خانما توروخدا ب این سوالا ج بدین 

من صورتم گندمیه .ابروهام حسابی پرو مشکیه  مژه هام پر مشکیه 

تا خالا رنگ کردم ولی بی رنگ نکردم مخصوصا روشن ب نظرتون هایلایت یا مش کرمی قشنگ میشه ب صورتم میاد؟؟؟ بخار پری مژه و ابروهام میگم اخه نمیخام ابرو هامو ب رنگم 

کاربریه اولیه من1396/6/6😐  لطفااااا قبل تعلیق یه تذکر بده مرسی 😒😒😒😒
دقیقا منم

چقدر همه گذاشتن رنگ طبیعی شون دربیاد

واسه م جالب بود

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706