2733
2734
زنگ بزن بگو حتما مال منم اوردن یه جاهایی چوبش پریده بود کلی حرص خوردم اصلا وجدان کاری مرده

اگه بدونی چند روز زنگ زدیم هی امروز فردا کرد ! جالباسی و تخته وسطش رو هم نذاشته . بخدا تو کل بارداریم اندازه امشب حرص نخورده بودم

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
اگه بدونی چند روز زنگ زدیم هی امروز فردا کرد ! جالباسی و تخته وسطش رو هم نذاشته . بخدا تو کل بارداری ...

می فهمم من چندبار این بلا سرم اومده و خیلی حرص خوردم

الان سعی کن خودتو کنترل کنی چیزی مهمتر از سلامتیه نی نیت نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می فهمم من چندبار این بلا سرم اومده و خیلی حرص خوردم الان سعی کن خودتو کنترل کنی چیزی مهمتر از سلام ...

مامانم میبینه حرص میخورم انقد ناراحت شد. باخودش میگه کلی هزینه میکنم ک دل دخترم شاد شه آخرش اینطوری میشه فقط حرص و جوش

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
مامانم میبینه حرص میخورم انقد ناراحت شد. باخودش میگه کلی هزینه میکنم ک دل دخترم شاد شه آخرش اینطوری ...

ددست میشه ایشالا یه مرد باید جدی میگیری کنه یکم تند حرف بزنه، متاسفانه فروشنده ها تا میبینن طرفشون خانم هست همه جوره می خوان تو پاچش بکنن

2728
ددست میشه ایشالا یه مرد باید جدی میگیری کنه یکم تند حرف بزنه، متاسفانه فروشنده ها تا میبینن طرفشون خ ...

ن بابا از اول تا اخر  بابام باهاش حرف زد خودم اگ حرف میزدم که کاری میکردم باهاش که بفهمه وظیفه ش چیه و چکار باید بکنه .حیف ک شمارشو ندادن من زنگ بزنم 😐

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️

قشنگه

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
2740